Офіційна позиція ПАТ «Укртелеком» щодо «націоналізації» майна компанії у Криму

27.02.2015

ПАТ «Укртелеком» офіційно повідомляє, що не бачить законних підстав щодо «націоналізації» будь-якого майна чи інфраструктури компанії на території півострова Крим, в тому числі майна Кримської філії та філії «Дирекція первинної мережі», а також майна оператора мобільного зв'язку ТОВ «ТриМоб». 

Укртелеком вже неодноразово інформував про відсутність офіційних повідомлень щодо «націоналізації» бізнесу в Криму, так само як і про рішення, яке сьогодні начебто прийняло керівництво Криму. Крім того, Укртелеком та «ТриМоб» ніколи не отримували ніяких судових рішень, претензій та інших офіційних повідомлень про будь-які порушення у веденні господарської діяльності з надання послуг зв’язку в Криму. Оператори дізнаються про подібні рішення тільки із засобів масової інформації, які ретранслюють публічні заяви кримської влади. 

Наразі Укртелеком проводить всебічну юридичну експертизу цієї ситуації з метою подальшого захисту власності, в тому числі у міжнародних судах. 

Укртелеком звертає увагу, що Кримська філія та оператор мобільного зв’язку «ТриМоб», не зважаючи на складну ситуацію, завжди й у повному обсязі виконували свої зобов'язання перед співробітниками, клієнтами та партнерами. Вочевидь, що кримська влада не усвідомлює важливість збереження стабільної роботи операторів, від якої залежить повноцінна життєдіяльність сотень населених пунктів, сотень тисяч кримчан та підприємств півострова.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Сьогодні компанія надає свої послуги майже 8 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, фіксований швидкісний Інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів.

04 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ.


Всі новини