Рефінансування боргових зобов’язань Метінвесту отримало нагороду «Європейська угода року з фінансування сировинних товарів»

Рефінансування боргових зобов’язань Метінвесту отримало нагороду «Європейська угода року з фінансування сировинних товарів»

11.06.2019
Метінвест

Метінвест, вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній, рада повідомити, що видання TXF назвало транзакцію з рефінансування боргових зобов’язань Групи «Європейською угодою року з фінансування сировинних товарів» в щорічному конкурсі, що проводить TXF на найкращу угод року, також відомому як рейтинг «Perfect 10».

TXF – авторитетний засіб масової інформації, що висвітлює новини та угоди з фінансування експорту, торгівлі та товарів. У своєму повідомленні про присудження нагороди TXF відзначило, що, незважаючи на тривале оформлення реструктуризації боргу в 2017 році, Метінвест повернувся на боргові ринки в 2018 році, щоб залучити передекспортне фінансування і два випуски облігацій на загальну суму 2,36 млрд США, що є найбільшим рефінансуванням серед українських корпорацій на сьогоднішній день. Повний текст статті розміщено за адресою: https://www.txfnews.com/News/Article/6756/Perfect-10-winners-2018-Commodity-finance.

Нагадаємо, у квітні 2018 року Метінвест рефінансував левову частку своїх боргових зобов’язань, випустивши два транші облігацій на суму 1,592 млрд доларів США й отримавши кредитну лінію передекспортного фінансування на суму 765 млн доларів США. Це найбільший на сьогодні випуск єврооблігацій Метінвесту з найнижчим купоном і найдовшим терміном погашення. Це також найбільший випуск єврооблігацій в українському корпоративному секторі. Транзакція отримала значну підтримку з боку світової спільноти інвесторів і провідних європейських фінансових інститутів.


Всі новини