Метінвест-СМЦ організував імпорт гарячекатаного листа з італійських активів Групи

Метінвест-СМЦ організував імпорт гарячекатаного листа з італійських активів Групи

05.08.2022
Stand With Ukraine

У зв’язку зі складною ситуацією, що через війну склалася з активами Метінвест, в Україні утворився дефіцит товстолистового прокату. 

Щоб допомогти нашим клієнтам отримати бажаний металопрокат, спеціалісти управління комерційного сервісу Метінвест-СМЦ організували надходження дефіцитного листа з італійських активів Групи Метінвест: 

◾ Trametal S.p.A. – провідний європейський виробник товстолистового конструкційного прокату. Розташований в італійському місті Сан-Джорджо-ді-Ногаро. 

◾ Ferriera Valsider – італійське підприємство, що виготовляє товстолистовий прокат і гарячекатані рулони. Працює з 2001 року, розташоване у Вероні. 

Разом із колегами нам швидко вдалося налагодити імпорт гарячекатаного листа. Наразі загальний обсяг запланованих поставок в Україну – приблизно 3500 тонн. І це тільки початок. Маємо хорошу динаміку надходжень: перша партія вже знаходиться в Україні й незабаром очікуємо на другу! Отже, зараз у львівському металоцентрі Метінвест-СМЦ вже доступна для замовлення та відвантаження перша партія нашої імпортної поставки з Ferriera Valsider загальним обсягом приблизно 1000 тонн:.

Металопрокат прибуде в металоцентр Метінвест-СМЦ у місті Тернопіль. Липень виявився продуктивним місяцем для нашої спільної роботи. Далі в наш металоцентр у Тернополі запланована ще одна поставка з Trametal S.p.A.: лист гарячекатаний 30-70 мм, шириною 2 000 мм, довжиною 6 м. Марка сталі S355J2+N, S235JR+N. 

Слідкуйте за нашими повідомленнями в соціальних мережах. Вдячні колегам з італійських підприємств за допомогу в постачанні металопрокату. 

Підтримуємо економіку України та боремося разом на Сталевому Фронті. Це лише початок нашої спільної роботи з іноземними партнерами. Надалі Метінвест-СМЦ планує збільшувати обсяги постачання та продуктову лінійку шляхом організації імпорту з інших країн.


Всі новини