Метінвест розпочав виробництво 32-тонного гарячекатаного рулону

Метінвест розпочав виробництво 32-тонного гарячекатаного рулону

18.02.2021
Метінвест

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча завершує гарячі випробування гідравлічної моталки для змотування 32-тонних гарячекатаних рулонів у листопрокатному цеху «1700» і розпочинає виробництво нової продукції.

Реалізація цього етапу  модернізації стану «1700» завершує масштабний комплекс робіт із підвищення конкурентоспроможності рулонного металопрокату. З новою моталкою технологічна лінія з виробництва важкого рулону повністю укомплектована.

Які особливості нової продукції

Встановлення нового обладнання дає змогу збільшити вагу гарячекатаних рулонів до 32 тонн, а їхню товщину – з 8 до 16 мм. Гарячекатані рулони завтовшки понад 8 мм раніше в Україні серійно не вироблялися. 

Основні споживачі важкого рулону – перекатні підприємства і виробники зварних труб, у тому числі великого діаметру у спіралешовному виконанні. Продукція здебільшого орієнтована на ринки Європи і Близького Сходу. 

Завдяки використанню важкого рулону споживачі знижують витрати на логістику, підвищують продуктивність, заощаджують час і витратні матеріали, а також отримують більше можливостей для переробки прокату.  

Крім того, в окремих сферах застосування важкий гарячекатаний рулон – доступна альтернатива дорожчому товстолистовому прокату. Освоєння виробництва важкого рулону також відкриває можливості для розширення лінійки високоміцних марок сталі для трубної галузі.

З урахуванням нової моталки технологічна лінія цеху дає змогу виробляти гарячекатані рулони завтовшки 1,2-16 мм, завширшки до 1550 мм і масою до 32 тонн. Продуктивність листопрокатного цеху «1700» становить до 2,5 млн тонн рулонного прокату на рік.

Модернізований цех вже випускає гарячекатаний прокат завтовшки 1,2-1,8 мм за євростандартами. До того ж обсяги такої продукції значно зросли і тепер не лише переробляються комбінатом, але й постачаються на внутрішній та експортні ринки.

Гарячекатаний прокат виготовляється в широкому марочному сортаменті, включаючи високоміцні сталі S460MC і S500MC за євростандартами, а також аналогічні за класом марки за іншими стандартами.

Після реконструкції стану Метінвест збільшив портфель замовлень і розширив свою присутність на ринках Європи, Туреччини та у країнах Перської затоки.

Як працює цех  

Високу якість гарячекатаних рулонів забезпечують сучасні технології та новітнє обладнання від Primetals Technologies Austria.

Сталь для виробництва рулонів виплавляється в киснево-конвертерному цеху і розливається на новій машині безперервного лиття заготівок, введеній в експлуатацію у 2019 році.

Сляби преміум-класу надходять у модернізований цех «1700», де в печах нагріваються до необхідних температур. Метал спершу прокатується в чорновій групі клітей і змотується в рулон на проміжному перемотувальному пристрої «coilbox», щоб вирівняти температуру по всій поверхні прокату.

Потім рулон-напівфабрикат розмотується і потрапляє до чистової групи клітей, де досягає необхідного перетину, після чого охолоджується водою у спеціалізованому пристрої. Останній пункт технологічної лінії – моталки, які змотують прокат у рулони.

Готову продукцію комбінат може переробляти в холоднокатаний і оцинкований прокат, використовувати для виробництва труб, а також реалізувати на ринку.

Листопрокатний цех «1700» після масштабної реконструкції запустили в експлуатацію восени 2019 року. Модернізація стану проходила в кілька етапів.

У цеху встановили нову нагрівальну піч, великовантажну пневматичну моталку, проміжний перемотувальний пристрій «coilbox», гідрозбиви, реверсивну чорнову кліть та інше технологічне обладнання. Також модернізували блок чистових клітей прокатного стану.

Наприкінці 2020 року в цеху змонтували гідравлічну моталку і побудували необхідну для її роботи інфраструктуру.


Всі новини