Перший рулон пішов: модернізований стан «1700» ММК імені Ілліча запущено в експлуатацію

Перший рулон пішов: модернізований стан «1700» ММК імені Ілліча запущено в експлуатацію

06.11.2019
Метінвест

У Маріуполі Група Метінвест запустила після реконструкції стан «1700» (ЛПЦ-1700) на ММК імені Ілліча. У запуску взяли участь представники країн-споживачів гарячекатаного рулонного прокату. Під час реконструкції цех практично повністю оновився: обладнання та технології поставила компанія Primetals Technologies Austria. Інвестиції Групи Метінвест у проект становлять 110 млн доларів США.

Масштабна реконструкція ЛПЦ-1700 стартувала в 2017 році і проходила в кілька етапів. На першому етапі в експлуатацію введено нагрівальну піч №1 і встановлено великовантажну пневматичну моталку. На другому – встановлено проміжний перемотувальний пристрій «coilbox», гідрозбиви, реверсивну чорнову кліть та інше технологічне обладнання. Також виконано посилення та модернізація блоку чистових клітей прокатного стану.

Нову реверсивну кліть з обладнанням для вертикального обтиску сляба оснащено автоматизованою системою управління, що дозволяє стабільно отримувати якісний підкат для чистової групи клітей. «Сoilbox», встановлений після чорнового блоку стану, виконує проміжне змотування довгих розкатів під час прокатки важких рулонів.

Завдяки реконструкції стану «1700» меткомбінат розширив виробничі можливості – сляби товщиною 250 мм, які виробляє нова машина безперервного лиття заготівки №4, прокатуватимуться в конкретному розмірному діапазоні, а маса рулону збільшиться до 30 тонн.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

- Для нас реконструкція стану «1700» меткомбінату імені Ілліча – це розширення сортаменту, затребуваність продукції та комфорт для споживачів. Черговий крок компанії в завтрашній день. Для нас важливі наші клієнти. Ми модернізуємо, щоб якість завжди була на висоті. Знаходимо індивідуальний підхід, надаючи нашим споживачам найвищий рівень сервісу.

Генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко:

- Виробництво тонколистового прокату на стані «1700» відкриває нові можливості для розширення сортаменту холоднокатаної продукції, а також збільшення обсягів виробництва оцинкованого листа й рулону. Тепер ми зможемо збільшити вагу рулонів майже у три з половиною рази порівняно з продукцією, що випускалася до реконструкції. Адже чим більша вага, тим менше проміжних операцій виконує споживач, а це – економія часу і витрат, а для нас – нові замовлення.


Всі новини