Метінвест приєднався до голландської металургійної асоціації VNMI

Метінвест приєднався до голландської металургійної асоціації VNMI

16.07.2019
Метінвест

Metinvest B.V. (Нідерланди), материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи Метінвест, стала учасником Голландської асоціації металургійної промисловості (VNMI).

Торгову асоціацію голландських виробників сировини, напівфабрикатів і готової металургійної продукції створено в 2000 році. VNMI об'єднує понад 80% гравців металургійної галузі Нідерландів. Асоціація представляє голландських металургів у європейських бізнес-асоціаціях в Гаазі та Брюсселі. VNMI фокусується на чотирьох напрямках: здоров'я та безпека, енергія і клімат, сталий розвиток і корпоративна соціальна відповідальність, торгівля та інновації.

Група Метінвест розвиває ці напрямки з дня свого заснування. Компанія підтримує глобальні ініціативи і бере участь у міжнародних екологічних проектах. У 2010 році Метінвест приєднався до Глобального договору ООН.

Метінвест – перший і єдиний український учасник Всесвітньої асоціації виробників сталі (worldsteel), що представляє близько 85% світового виробництва сталі.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

- Європа для Метінвесту – основний ринок. Там працюють чотири наші перекатні заводи. Більше третини продукції ми реалізуємо в європейських країнах. Вступ до VNMI свідчить про те, що компанія працює відповідно до найкращих європейських стандартів ведення бізнесу. Членство в асоціації дозволить нам обмінюватися досвідом з іншими гравцями ринку, а також брати участь у розробці нових правил і вимог для металургії у країнах Євросоюзу.


Всі новини