Метінвест Діджитал переміг у регіональному конкурсі SAP Quality Awards

Метінвест Діджитал переміг у регіональному конкурсі SAP Quality Awards

31.05.2019
Метінвест

Компанія Метінвест Діджитал, центр IT-експертизи Групи Метінвест, здобула перемогу одразу в декількох номінаціях конкурсу SAP Quality Awards 2019 серед країн Центральної та Східної Європи.

Перше місце в категорії «Бізнес-трансформації» компанія виборола за успішне впровадження рішення SAP SuccessFactors у керівній компанії Групи Метінвест, на Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча та на «Азовсталі».

«Нагороди міжнародного рівня — це не лише момент гордості для команди Метінвест Діджитал і Метінвесту, це наша впевненість в успіху на шляху цифрової трансформації бізнесу і підтвердження зрілості наших цифрових рішень», — вважає генеральний директор Метінвест Діджитал Сергій Детюк.

Срібло у категорії «Інновації» Метінвест Діджитал здобув за впровадження рішення SAP HANA Enterprise Cloud (SAP HEC). Компанія провела міграцію 138 систем і понад 18 000 користувачів на хмарну платформу SAP. Наразі це перенесення даних є найбільшим за обсягом у Центральній та Східній Європі.

«Цей проект став першим в Україні з переходу SAP-систем до хмари. Такі проекти, безперечно, зміцнюють лідерські та конкурентні позиції бізнесу. Здобуття нагороди SAP Quality Awards — це визнання професіоналізму та приклад для інших прогресивних українських компаній», — зазначив директор SAP Україна Максим Матяш.

Офіційна церемонія нагородження переможців SAP Quality Awards 2019 відбулася 29 травня у Празі на форумі SAP Now 2019, де зустрілися всі лауреати торішнього міжнародного конкурсу. Перемога у регіональному конкурсі дає Метінвест Діджитал можливість взяти участь у глобальному конкурсі SAP у Європі, на Близькому Сході та Африці.

Торік компанія посіла перше місце у регіональному конкурсі SAP Quality Awards і друге — у глобальному конкурсі. Цю нагороду Метінвест отримав за проект планування виробництва «Вугілля-кокс-чавун». Увагу суддів привернула, зокрема, співпраця компанії з Українським державним науково-дослідним вуглехімічним інститутом для реалізації цього проекту.

SAP Quality Awards – це міжнародний конкурс на звання найкращого проекту року, який проводить компанія SAP, виробник програмного забезпечення, з 2010 року. Щороку на конкурс номінується понад 200 проектів SAP у трьох категоріях: Fast delivery Project, Business Transformation Projects, Innovation Projects. Торік у конкурсі взяли участь понад 280 клієнтів з 15 ринків SAP.


Всі новини