Облігації Метінвеста включено до глобальних боргових індексів ринків, що розвиваються

Облігації Метінвеста включено до глобальних боргових індексів ринків, що розвиваються

02.12.2019
Метінвест

Метінвест, міжнародна вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній, рада відзначити включення своїх єврооблігацій із терміном погашення в 2029 році (надалі – «Облігації 2029») до сімейства індексів облігацій корпоративних емітентів ринків, що розвиваються (Corporate Emerging Markets Bond Index або CEMBI), який розраховується банком JPMorgan. Індекси CEMBI являють собою глобальний бенчмарк і відстежують боргові зобов'язання, які деноміновані в доларах США та емітовані корпораціями ринків, що розвиваються.

Облігації 2029 були випущені 17 жовтня 2019 року в рамках успішного дебютного розміщення Групою облігацій в двох валютах і завершення транзакції щодо продовження термінів погашення єврооблігацій, які перебувають в обігу. Облігації 2029 були додані в наступні високоприбуткові індекси CEMBI після їх регулярного перерахунку 29 листопада 2019 року: CEMBI Broad та CEMBI Broad Diversified..


Яна Калмикова
Начальник відділу по роботі з інвесторами
Тел: +380 44 251 83 36 (Україна)
yana.kalmykova@metinvestholding.com

Андрій Макар
Менеджер з корпоративних фінансів
Тел: +380 44 251 83 37 (Україна)
andrey.makar@metinvestholding.com


Група МЕТІНВЕСТ – вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній, що управляє кожною ланкою ланцюжка постачання від видобутку до переробки руди та вугілля і виробництва та продажу напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі. До структури Групи входять видобувні та металургійні підприємства, розташовані в Україні, Європі та США, а також мережа продажів, що охоплює всі основні світові ринки. Для підготовки фінансової звітності бізнес Групи поділений на 2 сегменти – Металургійний і Гірничодобувний. Стратегічне бачення Групи спрямоване на те, щоб стати провідним європейським вертикально інтегрованим виробником сталі, що забезпечує, незважаючи на циклічність ринків, стійкі показники зростання і прибутковості, а також дохідності інвестицій вище галузевих стандартів. За перше півріччя, що завершилося 30 червня 2019 року, виручка Групи становила US$5,8 млрд, а рентабельність за показником EBITDA – 15%.

ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» – керуюча компанія Групи Метінвест.


Всі новини