«Медіа Група Україна» та GoQuest Media Ventures уклали угоду про дистрибуцію контенту

«Медіа Група Україна» та GoQuest Media Ventures уклали угоду про дистрибуцію контенту

18.06.2019
Медіа Група Україна

«Медіа Група Україна» уклала угоду з індійським дистрибутором GoQuest Media Ventures на дистрибуцію лінійки серіалів власного виробництва, таких як «Обручка з рубіном», «Таємниці», «Квіти дощу» і «Затемнення». Усі серіали пройшли в ефірі телеканалу «Україна» з високими показниками.

Джиммі Джордж, віце-президент з продажів і закупівель  GoQuest Media:

«Українська драма набирає все більших обертів, ці серіали успішно пройшли на їх рідній території, і ми дуже раді додати їх до нашого зростаючого портфоліо драматичних серіалів. З усіма необхідними елементами романтики, помсти, обману і мелодрами, ці серіали мають великий потенціал стати міжнародними хітами. Ми раді запропонувати їх світовому ринку».

Ірина Черняк, директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту телеканалу «Україна»:

«Розширення географії розповсюдження власного контенту – одна з ключових стратегій розвитку «Медіа Групи Україна». Наші телевізійні серіали вже відомі та популярні на ринках країн СНД і Європи. Ми надзвичайно амбітні у бажанні вийти на світовий рівень і дуже раді розпочати співпрацю з командою професіоналів з GoQuest Media Ventures. Упевнена, що це партнерство буде взаємовигідним та успішним».


Всі новини