Інвестиційна компанія SCM досягла попередніх домовленостей щодо продажу Страхової компанії «АСКА»

Інвестиційна компанія SCM досягла попередніх домовленостей щодо продажу Страхової компанії «АСКА»

22.11.2021
SCM

Покупцем стануть акціонери Страхової компанії «ВУСО». Завершення угоди та перехід корпоративних прав «АСКА» до покупця буде здійснено після проведення всіх передбачених законом процедур, отримання дозволів і узгоджень із Національним банком України.

Усі зобов’язання перед клієнтами й партнерами АСКА зберігаються, виконуватимуться в повному обсязі як у процесі укладання угоди, так і після її завершення.

У результаті об’єднання двох компаній ринок страхових послуг України отримає конкурентного, великого гравця з українським капіталом.

«SCM як інвестиційна компанія прийняла рішення вийти зі страхового бізнесу — це повністю відповідає нашій стратегії фокусування інвестиційного портфеля SCM. У фінансовому секторі ми сфокусовані на розвитку нашого банківського бізнесу, — повідомив директор Департаменту з інвестицій SCM Сергій Зузак. — Ми раді, що покупець — український гравець. Ми віримо, що створення великого страхового гравця з українським капіталом — і в інтересах клієнтів, і в інтересах українського ринку страхових послуг загалом. Нинішні клієнти АСКА внаслідок об’єднання зможуть отримати додаткові сервіси і продукти».

За погодженням сторін сума угоди не розголошується.
 
ДОВІДКА:

SCM — це міжнародна інвестиційна компанія, представлена в 7 країнах Європи й Північної Америки. Галузеві холдинги та виробничі активи SCM працюють у гірничо-металургійній, енергетичній, банківській, телекомунікаційній, мас-медійній, транспортній, сільськогосподарській та інших галузях.

У портфель SCM входять «Метінвест», ДТЕК, ПУМБ, «Укртелеком», «Медіа Група Україна», UMG Investments, «Лемтранс», ЕСТА, HarvEast тощо. Усього понад 500 компаній та підприємств, на яких працюють близько 200 тисяч осіб.

Кінцевим бенефіціаром SCM є бізнесмен Рінат Ахметов.


Всі новини