Група ДТЕК передала ДСНС дрони для розмінування Чернігівщини

Група ДТЕК передала ДСНС дрони для розмінування Чернігівщини

23.06.2022
Stand With Ukraine

Група ДТЕК передала ДСНС два дрони, які дозволять шукати залишки боєприпасів і мін, та формувати карту мінної небезпеки.

Завдяки цим дронам сапери зможуть з меншим ризиком для свого життя проводити роботи з поверхневого обстеження та виявляти місця, де знаходились російські війська, для їх подальшого розмінування.

«Ці дрони значно спростять нашу роботу. Вони будуть використовуватися для обстеження наземної частини території Чернігівської області та підводних територій. Вони дадуть змогу зменшити ризик життя особового складу, який проводить роботи з розмінування», - сказав заступник начальника частини піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Чернігівській області капітан служби цивільного захисту Артем Кузуб.

«Підводний дрон корисний тим, що він сильно знижує ризик для життя водолазів, оскільки їм необов'язково спускатись під воду. Але він складніший у використанні, ніж звичайний дрон. Ми давно використовуємо підводні дрони для обстеження гідротехнічних споруд ТЕС. Тому ми надамо ДСНС своїх спеціалістів, які навчать користуватися ним. Ми хочемо зробити свій внесок у розвиток нової ери саперного діла в Україні, в якій ДСНС та інші спецслужби будуть використовувати новітні технології для забезпечення безпеки людей», - зазначив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук

При передачі дронів підрозділам ДСНС був присутній пес-сапер Патрон, який допомагає піротехнікам в пошуку мін і небезпечних снарядів.


Всі новини