Із чемпіонством!

Із чемпіонством!

21.06.2020
ФК "Шахтар"

Привітання президента ФК «Шахтар» Ріната Ахметова 

 

Дорогі друзі! Від щирого серця вітаю вас із чемпіонством!

Я пам’ятаю той час, коли ми разом з уболівальниками мріяли про наші перші золоті медалі. Я пам’ятаю той день, коли ми їх здобули. Я пам’ятаю, як цю – найпершу й найбільш довгоочікувану перемогу – святкували мільйони людей. Тоді ми були клубом з дуже великими амбіціями. А сьогодні ми виграли золоті медалі втринадцяте! І можна сказати, що ми стали клубом не лише з великими амбіціями, а й з великими традиціями!

Сьогодні я вітаю всіх, хто разом зі мною та разом із «Шахтарем» подолав і далі прямує цим шляхом. Щиро дякую всім, хто зі мною починав. Усім, із ким я ділився своїми мріями і хто разом зі мною вірив у донецький «Шахтар». Усім футболістам, які в різні часи виходили на поле в майках «Шахтаря», всім тренерам та всім співробітникам клубу. Сьогоднішні медалі – це й ваша заслуга!

Сьогодні я вітаю і щиро дякую кожному гравцеві нашої команди, кожному співробітникові клубу, всьому тренерському штабові. Я щасливий, що до нас у новій ролі повернувся Дарійо, й відтепер своїм досвідом він допомагає рідній команді здобувати нові перемоги.

І, звісно ж, я дякую головному тренеру «Шахтаря» Луїшу Каштру та його помічникам. Ви здійснили дуже якісну роботу, ви не просто перемагали, а перемагали дуже гарно, демонструючи той футбол, який так люблять і чекають наші вболівальники. Ви довіряєте молодим гравцям і даєте їм змогу виявити свої найкращі властивості й продемонструвати всій Європі, що це майбутні зірки світового футболу!

Проте, коли бути відвертим, у мене сьогодні і свято, і біль. Свято, тому що ми виграли, попри те, що граємо на чужих полях. А біль – тому що ми граємо на чужих полях. Тому що ми не можемо разом з командою та вболівальниками відсвяткувати цю перемогу в рідному Донецьку.

Однак цю перемогу ми присвячуємо всім нашим уболівальникам! «Шахтар» не здається! «Шахтар» грає для вас і перемагає для вас, дорогі наші друзі, дорогі наші вболівальники!


Всі новини