ДТЕК підписав меморандум про співпрацю з 482.solutions

ДТЕК підписав меморандум про співпрацю з 482.solutions

15.09.2021
ДТЕК

ДТЕК підписав меморандум про співпрацю з компанією 482.solutions, що передбачає стратегічне партнерство у сфері технології блокчейн.

Відповідний документ підписали директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе і фінансовий директор 482.solutions Іван Балашов.

«Ми з 482.solutions почали працювати над пілотним проектом – створенням платформи з управління гарантіями походження відновлювальної електроенергії на базі технології блокчейн. За допомогою цієї технології у користувачів енергосистеми з'явиться можливість упевнитися у походженні електроенергії і бути впевненими у неможливості підробки цих даних. За рахунок того, що система децентралізована, її учасники (споживачі, виробники сировини і продукції, трейдери та інші) виступають на рівних і прозорих умовах », - сказав директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе.

Він додав, що це відмінна можливість показати, що ДТЕК укладає партнерство не тільки з корпораціями, а й з невеликими командами, які генерують і реалізують проривні ідеї на міжнародній арені.

За словами Вольпе, партнерство з 482.solutions допоможе ДТЕК відстежувати інноваційні технологічні тренди і бути першопрохідцями з впровадження технології блокчейн в енергетичній сфері України.

«Наша співпраця з ДТЕК – важливий крок для розвитку сталих технологій в Україні. Разом ми зможемо реалізувати амбітні проекти, які відповідають Цілям сталого розвитку ООН і принципам ESG (Environment, Social, Governance), яких дотримуються обидві компанії», - прокоментував фінансовий директор 482.solutions Іван Балашов.

482.solutions – постачальник програмного забезпечення, що спеціалізується на інноваційних рішеннях з використанням децентралізованих технологій. Ключовою компетенцією 482.solutions є створення рішень для «Індустрії 4.0» в таких напрямках як блокчейн, цифрова ідентичність, децентралізоване управління активами, фінансові продукти і послуги. Офіси компанії розташовані в Україні та Сінгапурі.


Всі новини