ДТЕК Нафтогаз встановив новий рекорд добового видобутку газу

ДТЕК Нафтогаз встановив новий рекорд добового видобутку газу

06.10.2021
ДТЕК

ДТЕК Нафтогаз встановив новий рекорд добового видобутку газу для приватного газовидобувного сектору. Як повідомляється на сайті компанії, у вересні компанія перевищила позначку 6 млн куб. м газу на добу і впевнено рухається до нових рекордних показників за результатами року.

ДТЕК Нафтогаз у вересні збільшив обсяги добового видобутку газу до 6,045 млн куб. м, що стало новим рекордом для приватного газовидобутку України. Збільшення видобутку стало можливим завдяки впровадженню новітніх технологій і технологічних рішень у всьому виробничому ланцюжку. Компанія успішно реалізує програму буріння, а також ефективно виконала ряд капітальних ремонтів і робіт із інтенсифікації на свердловинах діючого фонду. Крім того, нафтогазовий бізнес ДТЕК із випередженням термінів реалізував крупний інфраструктурний проєкт із будівництва блочної холодильної установки на Мачухському родовищі.

ДТЕК Нафтогаз веде розробку двох родовищ, а також продовжує геологорозвідувальні та камеральні роботи ще на трьох ділянках у Полтавській області, у тому числі на Зінківській площі. Угоду про розподіл продукції на Зінківській площі компанія підписала 31 грудня минулого року. Інвестиції в розвідувальні роботи на першому етапі перевищать 1 млрд грн.

«У цей ювілейний для компанії рік ми продовжуємо впевнену лідирувати у приватній газовидобувній галузі України. У нинішніх умовах забезпечення енергетичної безпеки є одним із найважливіших завдань країни. ДТЕК Нафтогаз не на словах, а на ділі демонструє можливість збільшення видобутку природного газу в Україні. Введення в експлуатацію блочної холодильної установки на Мачухському родовищі, а також виконання програми буріння, капітальних ремонтів та інтенсифікації дозволить нам у кінці року вийти на нові, ще вищі показники, ніж у минулому році», – зазначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Нагадаємо, раніше на Українському енергетичному форумі генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров повідомив про встановлення у червні рекорду добового видобутку газу в приватному секторі – 5,8 млн куб. м. ДТЕК Нафтогаз є технологічним лідером нафтогазової галузі України і забезпечує до 10% видобутку газу в Україні.


Всі новини