ДТЕК Нафтогаз інвестує 1,2 млрд грн у розробку Зінківської площі

ДТЕК Нафтогаз інвестує 1,2 млрд грн у розробку Зінківської площі

02.07.2019
ДТЕК

Компанії групи ДТЕК Нафтогаз рекомендовані у якості переможців на укладення угоди про розподіл продукції (УРП) по Зінківській площі у рамках найбільш масштабного в історії України конкурсу УРП. Після підписання угоди компанії інвестують 1,2 млрд грн у розвідку та розробку даної ділянки.

ДТЕК Нафтогаз планує виконати переобробку та переінтерпретацію даних раніше проведеної сейсморозвідки та газодинамічних досліджень свердловин, провести широкоазимутальні сейсмічні дослідження за технологією 3D, а також пробурити 3 пошукові свердловини. Початок видобутку планується на другий рік з моменту початку робіт.

Конкурси на укладення УРП проводились на 9 ділянок нафтогазоносних надр загальною площею 11 400 кв. км та викликали жвавий інтерес серед учасників ринку: всього було подано 23 заявки від 14 видобувних компаній.

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров: «За 5 років ДТЕК Нафтогаз інвестував в український газовидобуток понад 10 млрд грн, що є значним внеском у розвиток галузі. Проведення такого масштабного конкурсу на укладення УРП – черговий важливий крок у покращенні інвестиційного середовища України, так як співпраця у рамках УРП відкриє нові можливості для збільшення інвестицій, росту видобутку вуглеводнів та зміцнення енергонезалежності нашої країни».


Всі новини