ДТЕК Нафтогаз підписав УРП по Зінківській площі

ДТЕК Нафтогаз підписав УРП по Зінківській площі

04.01.2021
ДТЕК

Компанії групи ДТЕК Нафтогаз підписали угоду про розподіл продукції (УРП) по Зінківській площі в рамках найбільш масштабного в історії України конкурсу УРП.

«2020 рік був непростим для газовидобувної промисловості не тільки в Україні, але й у всьому світі через пандемію і рекордне падіння цін на газ. Тому підписання УРП  наприкінці року – сильний позитивний сигнал для галузі, який суттєво покращить інвестиційний імідж України. Ефективна реалізація угоди по Зінківській площі є складовою стратегії ДТЕК Нафтогаз до 2030 року, і, безперечно, це найважливіший крок у питанні нарощування видобутку газу в країні та зміцнення енергонезалежності України», – зазначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України на засіданні в понеділок 28 грудня затвердив тексти договорів семи угод про розподіл продукції (УРП) для видобутку вуглеводнів в Україні. Державна служба геології та надр України визначена уповноваженим органом для організації та супроводу процесу реалізації УРП.

Як повідомлялося раніше, обсяг інвестицій всіх компаній-переможців у рамках УРП складе від 430 млн до 1 млрд дол.


Всі новини