ДТЕК Нафтогаз досяг добового видобутку газу 5 млн куб. м

ДТЕК Нафтогаз досяг добового видобутку газу 5 млн куб. м

18.05.2020
ДТЕК

У травні ДТЕК Нафтогаз вийшов на рівень добового видобутку природного газу 5 млн куб. м. Такий показник досягнуто вперше в історії компанії і всього приватного газовидобутку України.

Оновити добовий максимум видобутку вдалося завдяки реалізації стратегічних інфраструктурних проектів та програми глибокого буріння з введенням в експлуатацію нових високодебітних свердловин на Семиренківському і Мачухському родовищах в 2019 році, проведенню заходів з інтенсифікації свердловин діючого фонду і впровадженню інноваційних технологій.

«Незважаючи на нестабільну економічну ситуацію в країні і складні умови в газодобувному секторі через рекордно низьку ціну на газ, ми докладаємо всіх зусиль для реалізації стратегії збільшення видобутку природного газу. Поточний показник – результат системного технологічного розвитку компанії і високого професіоналізму кожного без винятку співробітника. Це суттєвий внесок в розвиток газовидобутку в Україні в поточних непростих умовах», – зазначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.


Всі новини