ДТЕК вивів на ринок роздрібний бренд – YASNO

ДТЕК вивів на ринок роздрібний бренд – YASNO

07.11.2019
ДТЕК

Вже з листопада клієнтські бізнеси групи почнуть надавати свої послуги під новою торговою маркою. YASNO буде постачати електроенергію 3,5 мільйонам українців та юридичним особам в Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях. Бренд також запропонує клієнтам рішення з енергоефективності, облаштування «розумних будинків» та електромобільності.

«Розвиток клієнтських бізнесів і сервісів – стратегічний пріоритет ДТЕК. Сьогодні, завдяки реформі, ринок електроенергії України стає відкритим та конкурентним. Використовуючи нові можливості, ми одними з перших у країні виводимо на ринок роздрібний енергетичний бренд. Це європейський досвід і практика. Ми плануємо досягти в Україні західного рівня сервісів та якості, яких заслуговують українці, та розраховуємо, що наш приклад стане початком перезавантаження комунальних та енергетичних послуг в країні в цілому», – сказав Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК.

Перші чотири сучасних центри обслуговування клієнтів під брендом YASNO вже почали свою роботу в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях, де розташовані компанії-постачальники групи ДТЕК. До кінця 2019 року будуть ребрендовані ще 15 центрів. До середини наступного року планується оновити всі 65 відділень.

«Це не просто зміна вивісок. Відкриваючи нові відділення, ми змінюємо бізнес-процеси та підходи до роботи з клієнтами. Наша команда вже покращила оперативність кол-центрів, розвиває цифрові канали обслуговування – такі як мобільні додатки, Viber- та телефонні чат-боти, онлайн-кабінети. Наша амбіція – аби з часом енергетичні сервіси не поступалися комфортністю та якістю послугам мобільних операторів, або інтернет-провайдерів», – зазначив Абдулла Кьоксал, генеральний директор YASNO.

Окрім поставки електроенергії, YASNO розвиватиме три напрямки:

  • YASNO Smart – двозонні лічильники та розумне світло (раніше послуга надавалася під брендом Розумний WATT);
  • YASNO Е-Mobility – мережа швидких зарядок для електромобілів (раніше працювала під назвою STRUM). Новою послугою стане обладнання зарядок для будинків та корпоративних клієнтів;
  • YASNO Energy Efficiency – сонячні панелі для даху, системи зберігання електроенергії, енергоаудит, енергосервіс та енергоменеджмент.

Всі новини