ДТЕК долучився до делегації України на всесвітній виставці EXPO2020

ДТЕК долучився до делегації України на всесвітній виставці EXPO2020

01.10.2021
ДТЕК

1 жовтня 2021 розпочнеться всесвітня виставка EXPO 2020, яка триватиме до 31 березня 2022 року. Вперше Україна бере участь у всесвітній виставці на найвищому рівні, в тому числі з будівництвом власного павільйону, де відбудеться демонстрація економічного та інвестиційного потенціалу та досягнень України перед світовою спільнотою. ДТЕК долучився до української делегації представників енергетичної галузі, яка презентує досягнення та інновації в енергетиці.

Протягом шести місяців проведення EXPO 2020 заплановано тематичні тижні, на яких будуть обговорюватися найважливіші проблеми і можливості сучасності. Український павільйон розпочне свою роботу з «Енергетичного тижня». Саме енергетика першою темою на EXPO 2020, адже світ знаходиться на шляху масштабних змін, і без трансформації енергетичної галузі неможливо протистояти кліматичним викликам, забезпечити сталий розвиток економік світу.

«EXPO 2020 – масштабна міжнародна подія, яка створює можливості для обміну ідеями та формування візії спільного майбутнього. Сьогодні тренд на декарбонізацію не може ігнорувати жодна країна та жодна компанія. Ключові складові процесу декарбонізації енергетичної галузі в Україні - розвиток зеленої енергетики, систем накопичення енергії, водневі технології та цифрові мережі. Все це потребує значних інвестицій, об’єднання навколо стратегічних ініціатив, міжнародного партнерства» – зазначив Дмитро Сахарук, виконавчий директор ДТЕК, який очолює бізнес-делегацію Групи ДТЕК на ЕХРО 2020.

4 жовтня, в рамках офіційних заходів з нагоди Національного дня України на EXPO 2020, відбудеться урочисте підняття українського прапору та україно-еміратський бізнес-форум, спікерами якого стануть Дмитро Сахарук, виконавчий директор ДТЕК та Емануеле Вольпе, директор з інновацій ДТЕК. Тематичні сесії бізнес-форуму будуть присвячені питанням енергетики та інноваціям, що відповідає одній з ключових підтем EXPO 2020 - сталому розвитку суспільства.


Всі новини