Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі

Європейський попит на українську техніку. Corum Group отримав нове замовлення з Польщі

23.07.2019
ДТЕК

Польща закуповує українські комплектуючі. Машинобудівна компанія Corum Group (ДТЕК) виграла тендер від Polska Grupa Górnicza S.A. (PGG), найбільшої у Європі гірничодобувної компанії. Литі компоненти для механізованого кріплення виготовлять заводи «Корум Світло шахтаря» (Харків) і «Корум Дружківський машинобудівний завод». Це вже третє замовлення від PGG за рік.

«Більше 750 млн грн – сума замовлень від PGG за останній рік. І це – не тільки інвестиції в економіку країни. Це завантаження наших підприємств, а значить - стабільна робота для 4 тис. працівників. Це зарплати, соціальні гарантії, податки до бюджету», – коментує в.о. генерального директора Corum Group Михайло Потапов.

Відвантаження литих компонентів для кріплень по новому замовленню – на початку наступного року. Торік Corum Group поставив для PGG механізований комплекс зі 140 секцій кріплення ZRP 15/35, який успішно працює на шахті Sośnica. До кінця цього року «Корум Дружківський машинобудівний завод» зробить ще один лавокомплект зі 135 секцій кріплення для іншої шахти PGG - Piast-Ziemowit. 

Corum Group виконує замовлення відповідно до європейських стандартів виробництва, про що свідчать міжнародні сертифікати: ISO 9001 про відповідність менеджменту якості та ISO 3834-2:2008 про відповідність якості зварювального виробництва вимогам ЄС.

Довідка:

Corum Group входить до складу енергетичної компанії ДТЕК Енерго. Corum Group – найбільший виробник гірничо-шахтного обладнання в Україні.

Corum Group об'єднує машинобудівні активи ДТЕК Енерго, а це підприємства в Харкові, Дружківці та Каменськ-Шахтинському, «Корум Шахтспецбуд», сервісні компанії Corum Source та Corum Repair, а також закордонні торговельні компанії та представництва. Ключові клієнти компанії - 14 найбільших добувних холдингів, активи яких нараховують 150 шахт і кар'єрів. Техніка Corum Group працює на гірничодобувних підприємствах у 15 країнах світу.

Polska Grupa Górnicza S.A., PGG — найбільша гірничодобувна компанія у Європі та найбільший виробник кам'яного вугілля в ЄС. Щорічно PGG видобуває 32 млн тонн сировини, яка йде головним чином для забезпечення потреб енергетичного сектору та роздрібного споживача. Гірничодобувні райони шахт PGG розташовані в 42 комунах Силезського воєводства та 3 комунах Малопольського воєводства. Площа гірничодобувної діяльності охоплює 603 кв. км, а райони видобутку — 665 кв. км. Промислові ресурси становлять 2 910,8 млн тонн. У компанії працюють 43 тис. осіб.


Всі новини