Більше 460 навчальних закладів на «оптиці»

Більше 460 навчальних закладів на «оптиці»

12.02.2020
Укртелеком

Укртелеком підключає до оптичного інтернету школи, ліцеї та коледжі

Укртелеком продовжує забезпечувати телекомунікаційними послугами освітні заклади. Більше 270 з них оператор підключив до оптики у 2019 році.

Зараз оптичний інтернет від Укртелекому вже є у понад 460 навчальних закладів в усіх областях. Здебільшого, це – опорні школи, ліцеї, коледжі. Чимало з них у районних центрах, невеликих містах, селищах і навіть віддалених чи важкодоступних селах. Так, наприклад, нещодавно оптичний інтернет з’явився у віддалених школах Буковини.

Завдяки швидкісному інтернету є можливість для уроків онлайн, інтерактивних занять та розвитку STEM-освіти.

Нагадаємо, освітяни активно користуються швидкісним інтернетом. У середньому у вересні 2019 року одна школа, що підключена до мережі оптичного інтернету (Gigabit Passive Optical Network), використала понад 400 Гб трафіку. Якщо порівнювати із серпнем, освітні заклади стали споживати на 75% більше трафіку з початком навчального року.

Оператор продовжує розбудовувати цифрову інфраструктуру у різних областях та підключати їх мешканців до сучасних послуг. Сьогодні інтернетом від Укртелекому користуються у 2340 населених пунктах України.


Всі новини