Є чим дихати: Метінвест забезпечив лікарні Маріуполя киснем

Є чим дихати: Метінвест забезпечив лікарні Маріуполя киснем

24.03.2020
Метінвест

Металурги готові допомагати рятувати пацієнтів з підозрою на коронавірус COVID-19, вірусну пневмонію та інші легеневі захворювання, забезпечивши лікувальні установи Маріуполя необхідним в умовах епідемії киснем.

З початку поточного року меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест передав десяти медустановам 10 520 м3 кисню, збільшивши обсяг поставок для міських лікарень №1 і №4.

Необхідний для пацієнтів кисень металурги передають в лікарні №№ 1, 4, 5, 8, 9, Маріупольське територіальне медичне об'єднання здоров'я і жінки, Маріупольську міську лікарню швидкої медичної допомоги, обласну лікарню інтенсивного лікування, перинатальний центр, міський онкологічний диспансер, а також всім медзаклад, які роблять запит на комбінат.

Продукція кисневого цеху меткомбінату виробляється на французькому обладнанні, відповідає державним стандартам і відрізняється високим ступенем концентрації.

Як зазначив генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Тарас Шевченко, медпрацівники можуть бути впевнені в тому, що металурги завжди допоможуть і забезпечать їх пацієнтів необхідним для відновлення здоров'я киснем.

Нагадаємо, за 2019 рік у меткомбінату імені Ілліча в лікувальні установи надійшло 58 602 м3 кисню.


Всі новини