У школу з рюкзаком від Метінвесту

У школу з рюкзаком від Метінвесту

01.09.2021
Метінвест

Майже 40 тисяч дітей співробітників отримають на 1 вересня шкільні набори від Метінвесту.

Метінвест традиційно допоможе своїм співробітникам підготувати дітей до нового навчального року. Компанія забезпечить їх ранцями, сумкою для спортивного взуття і всіма необхідними шкільними приладдям: ручками, олівцями, зошитами, альбомами для малювання і багатьом іншим. Набори підібрані з урахуванням потреб дітей трьох вікових категорій: першокласники, діти у віці 7-11 років і 12-16 років.

В цьому році корисні набори отримають майже 40 тисяч школярів

- У нас троє дітей: старшим дівчаткам 15 і 14 років, а меншому 12, - каже Марина Гузей, машиніст крана РОФ-2 Північного ГЗК. - Однозначно, шкільні набори до 1 вересня - це дуже хороша допомога для нашої родини. Зрозуміло, що протягом навчального року доводиться докуповувати деякі приналежності. Але для початку року, коли навантаження на сімейний бюджет велика, адже потрібно зробити багато інших важливих покупок до школи (одяг, взуття), - це дуже хороша основа і допомогу. Якість наборів завжди на висоті, дітям подобається.

- Початок нового навчального року - це особливий час не тільки для школярів, але і їх батьків. Метінвест частина турбот і витрат співробітників по підготовці дітей на 1 вересня бере на себе. Компанія дарує канцелярію і рюкзаки, підбираючи їх дизайн з урахуванням переваг і потреб дітей різного віку, - зазначив директор з персоналу та адміністрації меткомбінату Азовсталь Іван Голтвенко.

Крім того, за традицією на 1 вересня підприємства Метінвесту влаштовують для першокласників свята з розважальною програмою.


Всі новини