Старт всеукраїнського конкурсу “Моя кар’єра в Україні”

Старт всеукраїнського конкурсу “Моя кар’єра в Україні”

23.01.2020
ПУМБ

ПУМБ, Центр «Розвиток КСВ», Міністерство освіти і науки України та партнер з соціальної ініціативи «Освіторія» розпочали 5-ий всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Для участі у проєкті десятикласникам потрібно до 31 січня 2020 року заповнити електронну форму на сайті www.careerhub.in.ua/essay. У формі слід зазначити майбутню професію, свого кумира в професії та питання до нього/неї, і обов’язково описати мотивацію, що стане вирішальною для організаторів під час відбору.

Найвмотивованіші автори будуть запрошені на регіональні зустрічі в одному з шести міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Маріуполі. На заходах учасники дізнаються більше про те, як втілити їхні кар’єрні плани у життя. А також зустрінуться із провідними керівниками місцевих компаній і обговорять майбутнє банківської сфери та професії.

28-29 травня 2020 фіналісти регіональних відборів візьмуть участь у національній події у Києві, де познайомляться та зможуть провести день зі своїми кумирами – лідерами в обраній сфері.

З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтесь до координаторки проекту Мар’яни Дроняк, info@careerhub.in.ua, (044) 292 02 48, +38 093 835 6228.


Всі новини