Навчання тренерів Давай, грай!

Навчання тренерів Давай, грай!

09.10.2019
ФК "Шахтар"

Shakhtar Social провів триденне навчання тренерів проекту «Давай, грай!» на майданчику Академії ДТЕК

Захід реалізовано спільно з Фондом ООН в Україні в галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки ДТЕК та UK AID. Участь у ньому взяли 50 тренерів Shakhtar Social із 30 населених пунктів України.

Триденний курс
 
4 жовтня
перед дитячими тренерами виступив директор Академії ФК «Шахтар» Хорхе Раффо і розповів про важливість масового футболу як основи професійного. Другого дня відбувся тренінг за методологією «Давай, грай!», у ході якого учасники говорили про цінності й завдання, ознайомилися з нововведеннями в спортивній частині проекту та приділили особливу увагу безпеці на майданчиках і правилам спілкування з дітьми.
 
Заключного дня, 6 жовтня, UNFPA представив наставникам Shakhtar Social нову програму «Тренуємо хлопців бути чоловіками». Ключовими темами презентації стали інструменти превенції насильства та агресії серед гравців, принципи толерантного й шанобливого ставлення до протилежної статі, партнерів по команді та інших соціальних груп.

Курс навчання дав змогу наставникам із різних міст країни зустрітися, познайомитися й поспілкуватись один з одним, а також провести товариські матчі на базі Академії ФК «Шахтар» у Щасливому.


Всі новини