На крок ближче до мрії: як хлопчик з Червонограда став новачком Академії «Шахтар»

На крок ближче до мрії: як хлопчик з Червонограда став новачком Академії «Шахтар»

16.09.2020
ДТЕК

13-річний Олександр Попович з проєкту «Давай, грай!» став одним з новачків команди Академії «Шахтаря» U14.

Саша починав свій шлях у футболі в рідному Червонограді (Львівська область), в 8 років ставши учасником соціального проєкту ДТЕК і Shakhtar Social «Давай, грай!». На турнірі в Івано-Франківську хлопця помітили селекціонери «Шахтаря», а в серпні цього року Попович успішно пройшов фінальний відбір в команду U14, яка готується до старту сезону під керівництвом головного тренера Віталія Віценця.

«У нього є характер і працьовитість. Хлопець вихований, скромний. Добре сприймає інформацію і слухає. А далі - час покаже. Якості у нього хороші, тому він і залишився в Академії. Надалі все буде залежати і від нас, але в більшій мірі, звичайно, від нього», - зазначає Віталій.

Сам Сашко каже, що дуже радий можливості вчитися, жити і тренуватися на базі Академії «Шахтаря» в Щасливому. Його ціль - постійно підвищувати свій рівень майстерності і з часом виступати за першу команду «Шахтаря» і збірної України.

Додамо, що Попович - не перший футболіст Академії з «Давай, грай!». Раніше Микола Огарков з добропільської філії проєкту (Донецька область) аналогічно пройшов перегляд і був прийнятий. Уже в сезоні-2018/19 він став основним захисником «Шахтаря» U14, з яким виграв золоті медалі ДЮФЛУ. Сьогодні Огарков - гравець команди U16.

«ДТЕК підтримує талановиту молодь. Наш проєкт - не тільки про спорт, а й про командний дух, взаємодопомогу і шанобливе ставлення один до одного. І як показує практика, такий підхід теж дозволяє вирощувати чемпіонів. Сашко - наш чемпіон і наша гордість. Але ще більша гордість - те, що вже майже 5 тисяч дітей по всій країні за підтримки ДТЕК безоплатно займаються футболом», - коментує Тетяна Оверіна, директорка з регіональної політики ДТЕК Енерго.

«Давай, грай!» - наймасовіший соціальний проєкт дитячого аматорського футболу в Україні. Його географія налічує 36 населених пунктів країни. Проєкт реалізується Shakhtar Social і ДТЕК за підтримки UEFA Foundation for Children. У минулому році «Давай, грай!» став переможцем всеєвропейського конкурсу соціальних проєктів More than Football Award 2019.


Всі новини