Молодіжний рух ДТЕК визнано одним з кращих соціальних проектів за версією CSR Ukraine

Молодіжний рух ДТЕК визнано одним з кращих соціальних проектів за версією CSR Ukraine

29.12.2020
ДТЕК

Проект «Молодіжний рух ДТЕК» переміг в XI конкурсі кейсів корпоративної соціальної відповідальності CSR Ukraine 2020 у напрямку Цілі сталого розвитку №8 «Гідна робота та економічне зростання».

Переможці були оголошені під час конференції «Бізнес, який змінює країну».

«Молодіжний рух ДТЕК було засновано в 2018 році в ДТЕК Енерго. Сьогодні в ньому бере участь більше 1000 осіб з 35 підприємств різних бізнесів ДТЕК. Бути учасником Молодіжного руху ДТЕК означає бути у колі однодумців і професіоналів, об'єднаних однією метою і мрією; мати можливість втілювати ідеї, які змінюють компанію, де ти працюєш, своє місто, свою країну на краще; реалізовувати таланти і лідерські якості, вчитися новому і розвиватися професійно», – говорить Дмитро Сахарук, генеральний директор ДТЕК Енерго.

Люди – головна цінність і джерело конкурентної переваги ДТЕК. Як соціально відповідальний бізнес ДТЕК підтримує талановиту молодь, створює можливості для її навчання та розвитку. Ініціативи та проекти Молодіжного руху ДТЕК сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН і відповідають принципам ESG, якими керується компанія, реалізуючи нову стратегію розвитку 2030.

«Діяльність Молодіжного руху сприяла зміцненню професійних, ділових і комунікативних зв'язків між молоддю з різних підприємств компанії, формуванню корпоративної єдності. Окрім активностей на підприємствах і в регіонах ведення бізнесу хлопці беруть участь в міжнародних проектах Глобального договору ООН в Україні – Young SDG Innovators та Upshift UNICEF. Також у вільний від роботи час вони допомагають тим, хто потребує допомоги та підтримки, вчяться самі та організовують навчання для інших», – говорить Євгенія Волкова, лідер Молодіжного руху ДТЕК Енерго.

Головна нагорода конкурсу в номінації «Бізнес, який змінює країну» стала колективною і присуджена всім компаніям-учасникам CSR Ukraine 2020, зокрема й ДТЕК. Таким чином підкреслюється необхідність в консолідації бізнесів для спільних дій для розвитку країни.

IX конкурс кейсів КСВ – це національна премія, яка відзначає проекти корпоративної соціальної відповідальності, спрямовані на реалізацію компаніями Цілей сталого розвитку. Конкурс проводиться з 2009 року щорічно (крім 2014 року). Організатором конкурсу виступає Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки міжнародної консалтингової компанії EY.

З 2016 незмінною темою конкурсу є Цілі сталого розвитку ООН (ЦСР ООН).


Всі новини