Молодіжний рух ДТЕК провів свою першу Спартакіаду

Молодіжний рух ДТЕК провів свою першу Спартакіаду

09.07.2021
ДТЕК

5 липня у Києві відбулася I Спартакіада Молодіжного руху ДТЕК. 200 представників всіх бізнесів компанії протягом дня змагалися у різних дисциплінах, зокрема, стрільбі з лука, силовій та командній естафетах, волейболі, перегонах на спеціальних човнах. Головна мета заходу — об’єднати молодих ДТЕКівців навколо спорту, здорового способу життя та ще більше згуртувати їх з допомогою командних змагань.

«Молодіжний рух ДТЕК — це живий організм, адже до нас постійно приходять нові учасники. І нам важливо бути на одній хвилі, щоб всі розуміли і поділяли спільні цілі та завдання, адже тільки так у нас народжуватимуться нові ідеї та проекти. Тематика нашої зустрічі була обрана не випадково, адже здоровий спосіб життя, енергія і рух — це основа якісного життя людини. Важливо, що ця Спартакіада стала першою зустріччю всіх учасників Молодіжного руху ДТЕК після його масштабування з Молодіжного руху ДТЕК Енерго», — розповіла Лідер Молодіжного руху ДТЕК Євгенія Волкова.

У Спартакіаді активну участь також взяли і директори компанії, які на рівні з усіма двадцятьма командами змагалися в усіх спортивних дисциплінах. Ця Спартакіада стала не тільки спортивним святом, але і місцем народження нової родини, адже під час змагань один із учасників Молодіжного руху освідчився у коханні своїй дівчині.

Після закінчення змагань учасники прослухали лекцію про важливість здорового способу життя та занять спортом, а також переглянули показові виступи професійних атлетів.

«ДТЕК постійно інвестує у розвиток та навчання своїх молодих співробітників, ми підтримуємо їхні ініціативи та проєкти. Адже наші співробітники є головною цінністю і конкурентною перевагою компанії. Це — філософія ДТЕК, і вона вже неодноразово доводила свою правильність. Ми віримо, що Молодіжний рух вже найближчим часом стане драйвером тих змін і трансформації, які вже почалися і активно відбуваються в компанії» — зазначила директорка з персоналу, соціального розвитку та екології ДТЕК Олена Семич.

Вона також зазначила, що ініціативи та проєкти Молодіжного руху ДТЕК сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН і відповідають принципам ESG, якими керується компанія, реалізуючи Нову стратегію розвитку 2030.

Як саме проходила Спартакіада Молодіжного руху ДТЕК можна подивитись за посиланням https://dtek.com/ru/media-center/photo/.


Всі новини