Промислові комбінати підтримають розвиток десяти сіл Криворізького району

Промислові комбінати підтримають розвиток десяти сіл Криворізького району

13.11.2019
Метінвест

Криворізькі підприємства компанії Метінвест, Центральний і Північний ГЗК, підписали Меморандум про довгострокове соціально-економічне співробітництво з Глеєватською громадою.

Компанія підтримає села в соціальному, інфраструктурному розвитку, а також допоможе втілити ряд проектів, націлених на покращення екологічної ситуації в населених пунктах.

У Глеєватську громаду зараз входить чотири села - Новоіванівка, Червона Балка, Веселий Кут і сама Глеєватка. Після об'єднання з Шевченківською сільрадою, яке буде в грудні, нова адміністрація буде піклуватися про розвиток уже десяти населених пунктів з більш ніж шести тисячами селян. У непростий період ОТГ підтримає компанія Метінвест.

«Центральний і Північний комбінати - основні платники податків для нашої сільради і, в майбутньому, для об'єднаної громади. До того ж, ці підприємства завжди відгукуються на наші прохання там, де без допомоги великих сусідів складно впоратися. Меморандум дозволить закріпити цю співпрацю. Об'єднання громад - це створення нової адміністративної одиниці. Все нове - складно, тому допомога компанії Метінвест в роботі на благо всієї сільської громади нам необхідна », - сказав глава Глеєватської сільської ради Юрій Сергієнко.

Меморандумом передбачена спільна робота підприємств Метінвесту і керівництва ОТГ над соціальними проектами та екологічними програмами на найближчі три роки.

«Усі заплановані заходи враховують першочергові потреби всіх жителів Глеєватської громади. Особливу увагу приділимо поліпшенню стану навколишнього середовища. Полив доріг для запобігання запилення, висадка дерев, спільний контроль за виконанням всіх екологічних пунктів Меморандуму - ми націлені на ефективне подолання існуючих викликів. Я впевнений, що підписання цього Меморандуму стане міцним початком нашого партнерства на довгі роки. Попереду багато роботи, але разом з керівництвом адміністрації ми впораємося і зробимо комфортніше життя селян», - сказав генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

«Криворізькі підприємства Метінвесту розширюють межі соціального партнерства з громадами. Для нас дуже важливо не тільки надавати робочі місця і соціальні гарантії жителям сусідніх районів, а й об'єднати зусилля для створення комфортних умов проживання, реконструкції об'єктів інфраструктури. Серед запланованих заходів - ремонт водоводу та благоустрій центральних вулиць, модернізація закладів культури та освіти, придбання шкільного автобуса. Також плануємо вирішити одну з найгостріших проблем жителів сіл Червоної Балки і Новоіванівки і забезпечити їх питною водою», - підкреслив в.о. генерального директора Північного ГЗК компанії Метінвест Андрій Скачков.

Компанія Метінвест системно інвестує в розвиток населених пунктів, де живуть її співробітники і працюють її підприємства. Так, криворізькі ГЗК допомагають у благоустрої, розвитку спорту, освіти і медицини Петровській, Широківській, Карповській і Новолатовскій громадам.


Всі новини