Метінвест підтримує конкурс робітничих професій Worldskills Ukraine

Метінвест підтримує конкурс робітничих професій Worldskills Ukraine

17.10.2019
Метінвест

Група Метінвест виступає генеральним партнером конкурсу робітничих професій Worldskills Ukraine, який вже четвертий рік поспіль проходить в Україні. Компанія фінансує проведення регіонального відбору в Запорізькій, Донецькій та Дніпропетровській областях. Учні, студенти та молоді робітники будуть змагатися в 17 компетенціях у всіх регіонах України.

Worldskills Ukraine – частина міжнародного конкурсу Worldskills International, який називають олімпійськими іграми для учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і працівників у віці 18-22 роки.

Конкурс проходить у два етапи: відбірковий та фінальний. У Запорізькій області відбіркові тури відбудуться 24-26 жовтня в Запоріжжі, в Дніпропетровській області – 6-8 листопада у Кривому Розі, в Донецькій області – 13-15 листопада в Маріуполі. Журі оцінюватиме майстерність конкурсантів у обслуговуванні залізничного транспорту, зварювальних, електромонтажних, слюсарних і токарних роботах, транспортуванні вантажів, водних технологіях, експлуатації важкої техніки, кладці цегли, кулінарному та кондитерському мистецтвах.

Змагання проводяться для професійної орієнтації молоді та впровадження в систему української освіти найкращих міжнародних стандартів. Учасники конкурсу демонструють свої професійні навички, виконуючи практичні завдання в умовах обмеженого часу.

Організаторами конкурсу виступають Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Федерація роботодавців України за підтримки Федерації металургів України й об'єднання «Укрметалургпром».

Асоціація Worldskills International заснована в 1953 році. Це найбільше змагання у світі: конкурс проводиться в 74 країнах. Україна стала членом Worldskills International в 2016 році. До складу журі входять відомі експерти та провідні фахівці у своїй галузі.


Всі новини