Метінвест продовжує модернізацію міськлікарні №17 на Інгульці

Метінвест продовжує модернізацію міськлікарні №17 на Інгульці

09.01.2020
Метінвест

За фінансової підтримки Групи Метінвест здійснюється поетапна модернізація лікувальних закладів міста. В цьому році продовжився ремонт в лікарні №17.

Клініка №17 - опорний медичний заклад, центр госпітального округу. Допомогу тут отримують близько 70 тисяч інгульчан, а так само жителів довколишніх сіл, Херсонській, Кіровоградській та Миколаївській областей. Серед пацієнтів - і працівники Інгулецького ГЗК. Щоб створити комфортні умови для лікування співробітників і роботи персоналу, комбінат направляє кошти на розвиток лікарні. Цього року капітально відремонтовано кабінет травматології та палата інтенсивної терапії кардіологічного відділення.

«Медична реформа передбачає принцип фінансування - «гроші ходять за пацієнтом». А що важливо для хворих? Кваліфікований персонал і повний спектр послуг. Після реконструкції ми можемо надати пацієнтам все необхідне. Оновлені відділення відповідають новітнім стандартам. А в сучасних умовах і лікарям легше працювати, тому ми сподіваємося залучити на роботу молодих фахівців », - зазначив в. о. головлікаря лікарні №17 Юрій Чорновіл.

Модернізація лікарні позитивно вплине і на фінансування з державного та обласного бюджетів. Згідно нового законодавства, кошти на розвиток отримують ті медустанови, які надають більший перелік послуг і проводять операції більшої складності.

«Завдяки підтримці ІнГЗК лікарня отримала грунтовну базу і можливість розвиватися. Злагоджена робота міста і великого бізнесу дозволяє реалізувати значущі проекти, які виводять охорону здоров'я на новий рівень і поліпшують якість життя в Кривому Розі », - зазначив міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.

В ході реконструкції палати інтенсивної терапії виконана внутрішня обробка приміщень, замінено вікна, інженерні комунікації, придбано необхідну меблі та медичне обладнання. З моменту відкриття лікарні травматологічний кабінет знаходився на другому поверсі, що створювало труднощі для пацієнтів. Після ремонту таравмопункт перенесли на перший поверх, облаштували для нього окремий вхід. Поруч з приймальні лікаря знаходиться операційна, гіпсовачная і перев'язочна кімнати.

«Питання якісного медичного обслуговування для віддаленого Інгульця і ​​жителів сіл дуже важливий, адже найближчу медустанову знаходиться в 30-ти кілометрах. ІнГЗК не перший рік підтримує міську лікарню №17, за останні кілька років нами інвестовано понад 13 млн гривень. Незважаючи на складну економічну ситуацію, найближчим часом плануємо встановити сучасний рентген-апарат Siemens, який забезпечить доступність та оперативність в роботі лікарів », - підкреслив генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук.

Нагадаємо, в рамках виконання програм соцпартнерства Група Метінвест відремонтувала кардіологію в лікарні №9, хірургію, терапію, пологове та інфекційне відділення в Петровському районі, фельдшерсько-акушерський пункт в селі Червонокостянтинівка, дах, пологове та реанімаційне відділення в міській лікарні №7. Південний ГЗК відновив палати і кабінети травматології, неврології і терапевтичного відділення в 11-й міській лікарні.


Всі новини