Компанії бренду YASNO підтвердили лідерство серед електропостачальників України

Компанії бренду YASNO підтвердили лідерство серед електропостачальників України

02.07.2021
ДТЕК

Три компанії бренда YASNO знов очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXi Group в рамках проєкту USAID «Прозорість енергетичного сектору». Oцінювалися онлайн-сервіси, комерційні пропозиції, інформування клієнтів, прозорість і ділова активність. Серед 50-ти постачальників лідерами стали Київські, Дніпровські та Донецькі енергетичні послуги, які працюють під брендом YASNO.

Національний рейтинг очолив постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень Київські енергетичні послуги. Другу та третю позиції посіли відповідно Дніпровські та Донецькі енергетичні послуги.

Рейтинг покликаний допомогти споживачам (в першу чергу, юридичним клієнтам) раціоналізувати вибір постачальника, скоротити витрати часу і коштів, а також ризики при прийнятті рішення та в процесі отримання послуг. 

За минулі пів року компанії бренда YASNO суттєво наростили показники, зокрема, по онлайн-сервісам і комерційним пропозиціям, що дозволило зберегти безкомпромісне лідерство й очолити рейтинг уже другий раз поспіль.

YASNO постійно розвиває та створює нові цифрові сервіси, щоб кожен клієнт міг вирішити питання з постачання електроенергії за кілька хвилин за допомогою сайту, Особистого кабінету, мобільного додатку, Viber-боту, телефонного голосового робота. 

Компанії бренда не лише забезпечують домогосподарства та бізнес електроенергією й газом, а і пропонують широку лінійку «зелених» продуктів та рішень для комфорту, енергоефективності та електромобільності. Приватні клієнти можуть замовити в YASNO енергоефективні набори, домашні сонячні електростанції, зарядні станції для електромобілів, системи зберігання енергії, кліматичну техніку, а підприємства та установи – скористатися послугами енергосервісу, енергоаудиту та енергоменеджменту. 

«Ми системно працюємо над підвищенням якості обслуговування клієнтів. В нашій бізнес-стратегії визначили низку конкретних ініціатив, на реалізацію яких спрямовані зусилля усієї команди. Пишаємося незалежним визнанням лідерських позицій YASNO серед українських електропостачальників», – зауважив Абдуллa Кьоксал (Abdullah Koksal), генеральний директор операційної компанії D.Solutions, що розвиває бренд YASNO.

Нагадаємо, що операційна компанія D.Solutions, яка входить до Групи ДТЕК, під брендом YASNO  розвиває бізнес з роздрібного постачання електроенергії та газу для 3,5 млн клієнтів у 3,5 млн клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України, а також пропонує рішення з енергоефективності та електромобільності для зменшення витрат на енергоресурси та отримання клієнтами додаткового доходу завдяки «зеленим» технологіям.


Всі новини