Здоров'я і комфорт для всіх - ДТЕК продовжує підтримку громад

Здоров'я і комфорт для всіх - ДТЕК продовжує підтримку громад

08.10.2019
ДТЕК

В с. Троїцьке на березі річки з'явилася комфортна зона відпочинку. А в Павлоградської районної лікарні в клініко-діагностичної лабораторії - нове сучасне обладнання. Жителі громад знають, як зробити життя регіону комфортної, а ДТЕК з місцевою владою в цьому допомагають. На два проекти направили 272 тисячі гривень, з них більшу частину - 160 тисяч гривень - вклала енергокомпанія.

Замість покинутого пляжу тепер на березі річки розмістили альтанки, гойдалки, пісочниці, місця для переодягання, рибальський пірс, навіси зі столами і лавками. Ініціативні мешканці провели тут 5 суботників: очистили дно річки і сама водойма, завезли пісок.

«Ми мріяли про таке пляжі, тому коли дізналися, що знову ДТЕК допоможе, зраділи і взялися до роботи! Долучилися все: і фермери, і місцева влада, і жителі! Тому і вийшло капітально - на довгі роки! »- розповідає мешканка села Ірина Висторопская.

Павлоградська районна лікарня вже вдруге стала переможцем конкурсу. У минулому році за підтримки ДТЕК, медпрацівники оновили клініко-діагностичну лабораторію (КДЛ) - придбали обладнання та відремонтували гематологічне відділення. В цьому році продовжили ремонт і укомплектували відділення серологіі (дослідження властивостей сироватки крові). Придбали меблі, комп'ютери, центрифугу, суховоздушний термостат і ін.

«Нове обладнання - це нова якість послуг, своєчасний діагноз, правильне лікування та швидке одужання пацієнтів. За рік ми визначаємо понад 6 тис. Груп і резусів крові, переливаємо понад 160 літрів - тобто це близько 250 врятованих життів. З нетерпінням чекаємо новий етап конкурсу, плануємо оновити ще два відділу », - зазначає біолог КДЛ Ірина Тригубенко.

У цьому році 77 проектів-переможців «Громади своїми руками» в Західному Донбасі. У тому числі - 8 в Павлоградському районі. Втілення їх у життя зроблять села більш комфортними і привабливими.


Всі новини