ДТЕК став найкращим роботодавцем 2021 року за версією Delo.ua

ДТЕК став найкращим роботодавцем 2021 року за версією Delo.ua

30.09.2021
ДТЕК

ДТЕК переміг у номінації "Найкращий бренд роботодавця" від журналу "ТОП100. Рейтинги найбільших", видавництва Delo.ua. Олена Семич - директорка з персоналу, соціального розвитку та екології ДТЕК увійшла до переліку 30 найкращих HR-директорів України за версією видання.

"Люди - головний ресурс та конкурентна цінність компанії. ДТЕК підтримує талановиту молодь, компанія надає підтримку своїм співробітникам, допомагає їм розкривати свій потенціал та реалізовуватися в професії", - зазначила Олена Семич.

За словами О. Семич, компанія ДТЕК активно залучає молоді таланти та інвестує в розвиток персоналу.

Елена Семич, Олена Семич, Olena Semich, CHIEF OFFICER OF HUMAN RESOURCES, SOCIAL DEVELOPMENT AND ENVIRONMENT,Директор по персоналу, социальному развитию и экологии, Директорка з персоналу, соціального розвитку та екології, ДТЕК, ДТЭК, DTEK

«У своїй діяльності компанія ДТЕК орієнтується на глобальні цілі ООН і стандарти ESG. Ми робимо все, щоб відповідати всім сучасним трендам, випереджати розвиток ринку праці, реагувати на різноманітні виклики і задавати тренди в нашій галузі», - підкреслила директорка з персоналу, соціального розвитку та екології.

Сьогодні в ДТЕК працюють 60 тисяч людей, і компанія вдячна кожному з них за щоденну наполегливу працю. Їх самовіддана робота формує надійну репутацію бізнеса і виводить компанію на новий рівень ефективності та конкурентоспроможності.

Дякую, я пишаюсь тим, що можу сьогодні представляти компанію ДТЕК. Відзнака «Найкращий бренд роботодавця» - результат роботи кожного співробітника компанії.

Рейтинг найкращих HR-директорів за версією видання Delo.ua складали з урахуванням трьох оціночних факторів: 20% голосування читачів на сайті Delo.ua, 60% думка експертного журі, 20% вибір редколегії. До лонг-лісту потрапили понад 150 представників професії.

Експерти оцінювали кандидатів за чотирма критеріями: політика розвитку різноманітності й інклюзії, лояльність співробітників до бренду роботодавця, система кар'єрного зростання і підходи до розвитку персоналу, ціннісну пропозицію компанії та її репутацію на ринку.

До рейтингу 30-ти найкращих з-поміж інших також увійшли HR-директори компаній Київстар, Метінвест, Астарта, Кернел, Фармак, МХП, Нова пошта, Корпорація АТБ.

Рейтинг буде оприлюднений на сайті Delo.ua 8 жовтня.


Всі новини