ДТЕК Нафтогаз профінансував заміну вікон у школах Мачухівської ОТГ

ДТЕК Нафтогаз профінансував заміну вікон у школах Мачухівської ОТГ

04.11.2019
ДТЕК

ДТЕК Нафтогаз у рамках програми соціального партнерства на 2019 рік профінансував заміну вікон у школах Мачухівської ОТГ на енергоефективні пластикові склопакети. Всього компанія встановила 70 нових вікон у школах в с. Плоске та с. Полузір’я, у яких навчається понад 150 учнів. У школі в с. Полузір’я ремонти не проводилися з 1993 року.  

Заміна вікон у школах – це системний проект, який ДТЕК Нафтогаз реалізує з 2018 року. Минулого року було встановлено 92 нових вікна у Мачухівський загальноосвітній школі, де навчається понад 280 дітей з трьох сіл Мачухівської ОТГ – Мачух, Судіївки та Шевченків. Вікна у школі не мінялися вже понад 30 років – з моменту її будівництва у 1987 році.

Варто зазначити, що цього року у школі с. Полузір’я також було замінено покрівлю по всій будівлі, що було профінансовано за рахунок рентної плати, яку компанія сплачує до бюджету Мачухівської ОТГ. Всього за 9 місяців 2019 р. компанія перерахувала 4,86 млн грн рентної плати до бюджету Мачухівської ОТГ. Рентні кошти та програми соціального партнерства ДТЕК Нафтогаз допомагають громаді реалізовувати багато важливих соціальних проектів, які покращують рівень життя людей. 


Всі новини