Соціальне партнерство ДТЕК Нафтогаз: 9 млн грн на розвиток місцевих громад у 2019 році

Соціальне партнерство ДТЕК Нафтогаз: 9 млн грн на розвиток місцевих громад у 2019 році

13.01.2020
ДТЕК

ДТЕК Нафтогаз профінансував реалізацію 12 соціальних проектів у Полтавській області на території громад, де компанія веде видобуток газу. Загальна сума фінансування склала 9 млн грн.

В рамках Стратегій соціального партнерства компанія реалізує проекти в сфері охорони здоров'я, культури, освіти, соціальної інфраструктури та енергоефективності в Шишацькому, Миргородському та Полтавському районах Полтавської області. Стратегії соціального партнерства розробляються із залученням громадськості, представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Серед проектів, які були реалізовані в 2019 році: ремонт понад 20 км доріг, облаштування трьох амбулаторій первинної медицини та придбання медичного обладнання, ремонт дитячого відділення Шишацької районної лікарні на 42 палати, ремонт дитячого садка, заміна 70 вікон в школах, закупівля сміттєзбирального автомобіля і т.д. Соціальні проекти компанії допомагають поліпшити життя більш ніж 25 тисячам жителів Полтавської області.

Крім реалізації Стратегій соціального партнерства, область і громади отримують до місцевих бюджетів відрахування від ренти за видобуток вуглеводнів, що допомагає районам і селам реалізовувати проекти з розвитку своїх територій. 


Всі новини