Волонтери ДТЕК Курахівська ТЕС створюють екзотичні зелені зони для міста

Волонтери ДТЕК Курахівська ТЕС створюють екзотичні зелені зони для міста

07.11.2019
ДТЕК

Три зелені зони з екзотичними рослинами спланували волонтери щорічної акції ДТЕК «Зелене місто». Облаштували їх на вулиці Енергетиків у Кураховому, аби навесні здивувати буйним цвітом колег зі станції та мешканців міста.

Понад двісті саджанців дерев висадили волонтери-енергетики ДТЕК Курахівська ТЕС. Садили катальпи, туї, барбарис, бузок, ялівець. А ще – екзотичні рослини. Наприклад, навесні містяни зможуть милуватися квітом адаптованих до наших умов українських сакур.

«Щоразу намагаємось урізноманітнити наші екологічні проєкти. Кожен рік батьки з діточками з вулиці Енергетиків приходять милуватися новорічною ялинкою, що прикрашають на ДТЕК Курахівська ТЕС. Гадаю, що навесні нові рослини теж вподобають. Бо ми висаджуємо їх в багатоповерхові клумби, комбінуємо кольори та форми», — розповідає Олена, волонтерка ДТЕК Курахівскої ТЕС.

«ДТЕК соціально-відповідальний бізнес. Тож компанія турбується про те, об зберегти довкілля заради майбутнього. До акції залучаємось цілими сім’ями, адже ми дбаємо про те, щоби кожен усвідомлював свою відповідальність про зберігання чистоти довкілля. Разом ми змінюємо світ», — додає Станіслав Валантір, директор ДТЕК Курахівська ТЕС.

Екологічні акції на кшталт «Зелене місто» волонтери ДТЕК проводять навесні та восени. За шість років в подібних акціях взяли участь 53 тисячі співробітників компанії, їхні родичі та друзі. За 6 років волонтери висадили майже 15 тисяч дерев і кущів та зібрали близько 13 тисяч кубометрів сміття.


Всі новини