ДТЕК Бурштинська ТЕС вклала в розвиток Бурштинської громади 55,5 млн грн

ДТЕК Бурштинська ТЕС вклала в розвиток Бурштинської громади 55,5 млн грн

16.11.2021
ДТЕК

З 2011 по 2021 рік ДТЕК Енерго, до складу якої входить Бурштинська ТЕС, вклала у розвиток місцевих ініціатив понад 55,5 млн грн. Цьогоріч обсяг інвестицій в проєкти соцпартнерства за 10 місяців склав 3,8 млн грн.

ДТЕК Бурштинська ТЕС – один з найбільших партнерів Бурштинської громади. ДТЕК Енерго постійно інвестує кошти для розвитку громади. Сюди увійшла реалізація етапів проєктів «Безпечне місто», «Створення зони для активного відпочинку жителів по вулиці Міцкевича», а також фінансування проєктів конкурсу компанії «Громада своїми руками».

«ДТЕК Енерго розділяє цінності суспільства. Станція завжди допомагає мешканцям Бурштинської громади в їхніх ініціативах. З 2011 року компанія вклала в розвиток соціальних ініціатив бурштинців понад 55,5 млн грн. Це і проєкти з енергоефективності, інфраструктурні проєкти, фестивалі, концерти, футбольні проєкти для молоді, і звичайно ж всім відомий конкурс міні-проєктів «Громада своїми руками», - прокоментував директор ДТЕК Бурштинська ТЕС Валерій Хом’яков.

Десять років поспіль Бурштинська громада має можливість залучати кошти компанії у свої ж ініціативи. За ці роки було створено понад 150 соціально значущих об'єктів. Це десятки дитячих і спортивних майданчиків, благоустрій парків, скверів та інших зон відпочинку, оновлення шкільних класів, оснащення кабінетів для дітей з інвалідністю.

В 2021 році місцеві жителі змогли облаштувати інклюзивну спортивно-ігрову кімнату в Бурштинській гімназії №1, кімнату з обладнанням для щоденних оглядів дітей в реабілітаційному центрі «Довір’я», поле для пляжного футболу та відпочинкову зону на березі водосховища, дитячі майданчики у ДНЗ №2 та в Бурштинському ліцеї №3. Клуб в селі Юнашків отримав новеньку студійну техніку, а місцева Дитячо-юнацька школа веслування і каное обзавелася спортивним спорядженням. Ще низка проєктів знаходяться в стадії реалізації.


Всі новини