Academy DTEK та MODUS запускають навчальну програму з цифрової трансформації для співробітників ДТЕК

Academy DTEK та MODUS запускають навчальну програму з цифрової трансформації для співробітників ДТЕК

21.10.2020
ДТЕК

Останні кілька десятиліть цифрові технології не тільки розвиваються неймовірними темпами, а й істотно змінюють наше життя. Навички ефективної роботи з ними будуть одними з найбільш затребуваних серед роботодавців. Адже компанії, які успішно переходять на цифру, отримують вагому конкурентну перевагу. Для успіху недостатньо просто закупити технології - необхідні люди, здатні застосувати ці технології найкращим чином.

Саме тому Аcademy DTEK спільно з програмою MODUS з цифрової трансформації ДТЕК запускають нову модульну програму - Digital Transformation Program. Її мета - формування цифрової корпкультури, "прокачування" нових навичок, які будуть необхідні співробітникам компанії для успішної реалізації цифрових проектів.

ПРО ПРОГРАМУ

Викладачами будуть:

  • керівники напрямків програми MODUS з цифрової трансформації ДТЕК;
  • експерти Аcademy DTEK;
  • спікери від лідерів індустрії - Microsoft, Amazon та ІТ компаній України.

Для кого програма?

У програмі зможуть навчатися співробітники, які беруть участь вже або незабаром будуть залучені в проекти з цифрової трансформації.

З якими навичками підуть учасники?

По завершенню кожен учасник дізнається кращі практики і отримає нові навички в напрямках:

1.   Методологія управління цифровими проектами (Project LifeCycle)

2.       Розробка продуктів (Product Development LifeCycle)

3.       Цифрові технології (Digital Technologies)

4.       Розробка цифрових рішень (Software Development LifeCycle)

5.       Управління даними (Operational analytics)

6.       Стратегія трансформації (People and Culture)

За словами Дмитра Осики, керівника IT і програми MODUS з цифрової трансформації ДТЕК, діджитал трансформація закінчиться так і не розпочавшись, якщо не "подружити" бізнес і виробництво з командою цифрових компетенцій.

“Важливо, щоб всі співробітники розмовляли однією мовою, розуміли потреби та специфіку роботи один одного, і були налаштовані на загальний командний результат. Успіх безпосередньо залежить від того, наскільки будуть залучені в цифрову трансформацію працівники, яким буде рівень підтримки і їх мотивації, відкритості та довіри, готовності привносити нове і експериментувати. Це питання цифрової культури і мислення. Саме для цього ми і запускаємо спільний освітній проект з Academy DTEK - нашу Digital Transformation Program”, - зазначає Д. Осика.

У планах Academy DTEK також створення інтерактивного навчального курсу в новому форматі. З його допомогою кожен співробітник ДТЕК зможе отримати знання, необхідні в процесі переходу на «цифру» і формування нової цифрової культури компанії.

“Еволюційний перехід в новий цифровий світ в 2020 перетворився в революційний. Тепер навіть ті, хто скептично ставився до реалістичності переходу в онлайн, розуміють, що без присутності в цифровому світі і вміння ефективно працювати там уже не обійтися. - каже Валерія Заболотна, ректор Академії ДТЕК. - Для того, щоб зміна парадигми мислення сталася в короткі терміни і ефективно, необхідно постійно тримати руку на пульсі змін і можливостей. Ми створили програму для співробітників, готових йти в цифрові проекти. Це старт великого шляху, так як для нового світу навчання переходить в постійну потребу - навчання протягом усього життя”.

Крім того, DX Program буде розширена на зовнішню аудиторію. У партнерстві з компанією Amazon, Academy DTEK вже анонсувала DX Program for executives - восьмитижневий курс для керівників бізнесу. Експерти MODUS в ній стануть запрошеними спікерами.


Всі новини