"Укртелеком" забезпечив мобільність технічного персоналу в тому числі за спецперепустками, відзначає зростання споживання інтернет-трафіку

"Укртелеком" забезпечив мобільність технічного персоналу в тому числі за спецперепустками, відзначає зростання споживання інтернет-трафіку

25.03.2020

"Укртелеком" забезпечив мобільність технічного персоналу, що відповідає за роботу критичних елементів інфраструктури, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі оператора.

"В умовах карантину, коли є необхідність залишатися вдома, телекомуслуг і зв'язок набувають особливу соціальну значущість. Тому частина працівників, що відповідає за роботу критичних елементів інфраструктури оператора, що забезпечує віддалене обслуговування клієнтів і роботи на мережі - працює на своїх місцях. Звичайно, обмеження щодо руху громадського транспорту істотно ускладнює їх логістику до місця роботи і назад ", - підкреслили в" Укртелекомі ".

Оператор використовує власний службовий транспорт, крім того, компанія отримала і розподілила спецпропуски на міський транспорт, який зараз курсує в Києві. Деякі співробітники, як і раніше, використовують особистий транспорт.

"Ми підтримуємо постійний контакт з міськими адміністраціями та державними установами для забезпечення функціонування критичних елементів інфраструктури компанії в містах під час надзвичайної ситуації", - підкреслили в прес-службі "Укртелекому".

При цьому, за даними оператора, протягом попереднього тижня зберігається тенденція збільшення споживання інтернет-трафіку домашніми користувачами - на рівні 25%. Це стосується всіх абонентів, підключених до інтернету за різними технологіями.

"Абоненти оптичної мережі" Укртелекому "(FTTH / FTTB) користуються інтернетом активніше, споживаючи в середньому по 8-9 Гбайт щодоби (а це вдвічі більше, ніж абонент, який підключений за технологією ADSL)", - наголошується в повідомленні оператора.

У минулі вихідні інтернетом найактивніше користувалися жителі Закарпаття (12 Гбайт в середньому на одне оптичне підключення протягом доби), а в Києві, Дніпропетровській і Харківській областях добовий трафік з оптики в середньому склав більше 10 Гбайт.

"Сьогодні інтернетом від" Укртелекому "користуються більше ніж в 2420 населених пунктах України. Оператор працює в штатному режимі, надаючи послуги в повному обсязі. Працівники компанії роблять все можливе в нинішніх умовах, щоб абоненти могли користуватися послугами безперебійно", - підкреслили в "Укртелекомі ".

Як повідомлялося, "Укртелеком" спільно зі словенською телекомунікаційною компанією Iskratel і словенським банком розвитку SID Bank підписали новий договір з розвитку мереж волоконно-оптичного інтернету (GPON) в сільській місцевості України.

У 2019 "Укртелекому" збільшив EBITDA на 9,8%, чистий дохід скоротився на 1,4% - до 6,357 млрд грн, чистий прибуток очікується близько 0,5 млрд грн, однак цей показник буде оприлюднено тільки після завершення фінансового аудиту компанії.