«Медіа Група Україна» уклала угоду з Polcast

«Медіа Група Україна» уклала угоду з Polcast

13.08.2019
Media Group Ukraine

«Медіа Група Україна» уклала угоду про продаж прав на контент власного виробництва з польською групою Polcast, до складу якої входять такі канали як Polonia 1, Tele 5, Novela TV. Предметом угоди стали детективна психологічна драма «Хто ти?» та успішна лінійка скріптед-реаліті «Реальна містика».

Ірина Черняк, директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту телеканалу «Україна»: «Ми давно і успішно працюємо з ринком країн ЦСЄ. Історії наших серіалів зрозумілі і близькі глядачам цих територій, адже у нас багато спільного. Я рада співпраці з таким великим мовником як Polcast Television і впевнена, що це лише початок великого шляху, оскільки в портфоліо «Медіа Групи Україна» ще багато якісного, рейтингового, розрахованого на широку аудиторію контенту».

Детективна драма «Хто ти?» – історія про психотерапевта Інгу Штефан, яка перейшла в кримінальний профайлінг після дивної загибелі кількох її пацієнтів, а раніше – зникнення нареченого. Паралельно зі своїм розслідуванням Інга працює із забійним відділом Главку поліції. В ході розвитку сюжету героїня дізнається, що за нею багато років стежить маніяк, винний не лише в смертях її пацієнтів і нареченого. Розслідуючи чергову справу, героїня намагається поставити себе на місце вбивці: «Хто ти? Що тобою рухає?».

Скріптед-реаліті «Реальна містика» вийшло в ефірі телеканалу «Україна» в 2015 році. Особливо високі показники були в третьому сезоні проекту. «Реальна містика» – детективне розслідування містичних випадків. У серіалі стоїть завдання знайти раціональне пояснення абсолютно загадкових, на перший погляд, і містичних подій. Герої – прості глядачі, які зіткнулися із незбагненними явищами і бідами в своєму житті. Досвідчена команда розслідує кожен «містичний» випадок і знаходить рішення проблеми.