Міжнародні канали «Медіа Групи Україна» тепер доступні на платформі Kartina.TV

Міжнародні канали «Медіа Групи Україна» тепер доступні на платформі Kartina.TV

17.07.2019
Media Group Ukraine

«Медіа Група Україна» уклала контракт з найбільшим європейським ОТТ оператором Kartina.TV на ретрансляцію міжнародних версій телеканалів «Україна» та НЛО TV – Ukraine 1/Ukraine 2 і NLO TV 1/NLO TV 2.

Підписники Kartina.TV, а це 5 мільйонів глядачів в країнах Європи та Америки, в Ізраїлі та ОАЕ, відтепер можуть дивитися якісний, популярний український контент. Сервіс Kartina.TV доступний в будь-якій точці світу, де є інтернет.

Олександр Ремезовский: «Просування міжнародних каналів – одне зі стратегічних завдань «Медіа Групи Україна». Партнерство з таким великим міжнародним гравцем як Kartina.TV, відкриває великі перспективи, оскільки тепер багатомільйонна аудиторія по всьому світу познайомиться з якісним контентом виробництва Медіа Групи. Ми раді, що український контент стирає кордони і стає ближчим до глядача в будь якій точці світу».

Ukraine 1/Ukraine 2 і NLO TV 1/NLO TV 2 – пакет українських каналів з міжнародними правами для всього світу. Канали представлені в HD-якості в режимі 24/7 для провайдерів всіх типів (аналогових, цифрових, супутникових OTT операторів та ін).

Канали відрізняє тематична диференціація, і разом вони закривають широкий спектр глядацьких інтересів.

Ukraine 1/Ukraine 2 – сумарно 800 годин контенту на рік.

Ukraine 1 – це кращі українські серіали, художні фільми, документальні, соціальні та інформаційні програми: серіали «Співачка», «Клан ювелірів», «На лінії життя», «Ляля», «Лікар Ковальчук», скріптед-реаліті «Реальна містика», «Агенти справедливості» та ін. Ukraine 2 – програми та шоу: «Говорить Україна», «Місія: краса», «Свекруха чи невістка», «Найкращий кухар на селі» та ін.

NLO TV 1/NLO TV 2 – в загальному не менше 400 годин унікального контенту на рік. NLO TV 1 – це кращі гумористичні серіали і розважальні програми («Як гартувався стайл», «СуперКопи», «Сишишшоу», «Мамахохотала» та ін.). NLO TV 2 – шоу і передачі з навчальними елементами («Чистоплюї», «Роздовбаї», «Єврочекін» та ін). Лайфхаки, незвичайні подорожі, експерименти, приправлені гострим гумором для найвимогливішої аудиторії.

Kartina.TV – провідний оператор інтернет-телебачення в Європі та Америці. Історія компанії налічує 11 років. Всі ці роки ми не припиняємо рости і вдосконалюватися, пропонуючи все нові можливості своїм абонентам. На сьогодні кожен клієнт Kartina.TV має доступ до цілого набору опцій, а саме: понад 150 каналів на різних мовах, 14-денний архів, відеотека, безкоштовний доступ до платформ START, ivi, Megogo, функція «Мультирум» – можливість підключення до 3-х телевізорів в одній квартирі, функція «Батьківський контроль» і багато іншого. Поряд з класичною можливістю перегляду телебачення, компанія пропонує можливість дивитися улюблені фільми і передачі на мобільних пристроях. Мобільний додаток Kartina.TV адаптований для всіх операційних систем і пропонує 7 днів безкоштовного перегляду телебачення на девайсах.