На основі кращих конструкторських рішень: Corum Group презентував сучасний механізований комплекс

На основі кращих конструкторських рішень: Corum Group презентував сучасний механізований комплекс

20.11.2020
DTEK

На заводі «Корум Світло Шахтаря» відбулась презентація другого механізованого комплексу. Механізований вибійний комплекс – це повний набір гірничо-шахтового обладнання, за допомогою якого видобувають і транспортують вугілля з лави, забезпечуючи високу продуктивність обладнання та виконання планових показників видобування.

Лавовий комплекс включає в себе очисний комбайн КДК500, вибійний скребковий конвеєр СПЦ230 довжиною 285 м, скребковий конвеєр-перевантажувач СПЦ230, а також комплекс механізованого кріплення 3КД90ТС.

— Презентувати наш другий механізований комплекс у день якості для мене особливо важливо, — коментує Михайло Потапов, в.о. генерального директора Corum Group. – Впевнений, що цей комплекс встановить нові рекорди. В умовах пандемії та обмежень ми мобілізували всі свої сили та своєчасно підготували комплекс до здачі. Передача проходила онлайн. Ми щодня доводимо собі та всьому світу, що Україна може виробляти сучасну техніку найвищої якості та рівня, яка користується попитом. Я вдячний команді Corum за роботу.

При проектуванні очисного комбайна КДК500 інженери Corum підвищили його енергообладнаність і впровадили систему діагностики та контролю стану основних вузлів, яка виводиться на дисплей. Комбайн зможе працювати в широкому діапазоні потужності (товщині) вугільного пласта – 1,4–3,2 м. В лінійці очисних комбайнів Corum КДК500 – одна з моделей, що користуються найбільшим попитом серед шахтарів.

Механізоване кріплення 3КД90ТС у складі лавного комплексу – спеціального виконання, з підвищеною тримальною здатністю, розрахованою на нестійку та важку покрівлю з порушеннями в структурі.

— Кріплення 3КД90ТС призначене для роботи на вугільних пластах від 1,4 до 2,4 метрів, — каже Тетяна Калугіна, директор «Корум ДрМЗ». — При виробництві кріплення використовуються сталі високої міцності. Вибір і застосування марки сталі визначається, виходячи з вимог міцності конструкції, вимог замовника відповідно до нормативів ГОСТ 31561-2012 та Європейського стандарту EN1804. Система управління якістю «Корум ДрМЗ» відповідає вимогам міжнародного стандарту, це підтверджує сертифікат відповідності ISO 9001:2015. Пишаюся нашою компанією та нашим заводом: ми виконуємо надзвичайно складні замовлення, заробили довіру, розвиваємо виробництво. Для «Корум ДрМЗ» великі замовлення, такі як кріплення, - це стабільна робота. Це стабільність для працівників, їх близьких, міста і громади.

DSC02876.jpg

Перший механізований комплекс дозволив нашому клієнту підвищити продуктивність і скоротити аварійність техніки, добуваючи до 10 тис. тон вугілля за добу, а у 2019 році вийти на рекорд: шахтарі видобули 2,5 млн. тон вугілля і виконали план на 2 місяці раніше строку. Другий лавовий комплекс, який презентує Corum, надасть можливість видобувати ще більше вугілля для досягнення енергонезалежності країни.

— Обладнання, що входить до складу комплексу, виготовлено з застосуванням спеціальних зносостійких сталей і обладнано найсучаснішими комплектуючими європейських виробників. Завдяки використанню інноваційних технологій, конструкторських рішень та професійній команді Corum Group ми маємо можливість розробляти і виготовляти комплекси сучасного рівня, які користуються попитом і гідно представлені на ринку. Сьогодні «Корум Світло Шахтаря» успішно працює та продовжує розвиватися. Ми впроваджуємо інновації та отримуємо нові замовлення, що забезпечує стовідсоткове завантаження персоналу, а отже, робочі місця, стабільність регіону і впевненість у завтрашньому дні усього колективу та їх сімей», — каже Олександр Ковальчук, директор заводу «Корум Світло Шахтаря».

Corum Group впевнено розвивається, опановує випуск нової продукції і націлений на великі замовлення. Шахтарі отримують ефективну техніку, працівники підприємства - стабільну заробітну плату і соціальний пакет, можливості для професійного зростання.

Гірничо-шахтне обладнання Corum Group користується все більшим попитом на зовнішніх ринках, завдяки чому частка експортних поставок збільшується з року в рік. Техніка Corum працює в 15 країнах світу.