Укртелеком змінив систему корпоративного навчання

Укртелеком змінив систему корпоративного навчання

08.09.2020
Ukrtelecom

Незважаючи на карантин, вже понад 4 тисячі працівників пройшли корпоративне навчання цього року

Укртелеком продовжує працювати в умовах адаптивного карантину, зокрема забезпечуючи навчальний процес для своїх співробітників. Корпоративне навчання в Укртелекомі — це стратегічний напрям Компанії, завдяки якому кожен співробітник має можливість розвиватися. Щороку в компанії проводяться сотні тренінгів для тисяч працівників.

Якщо раніше  переважна більшість проходила навчання у аудиторіях тренінгового центру, то тепер, у нових умовах, перевагу надано дистанційному навчанні. У компанії максимально оперативно перебудували корпоративні навчальні програми під дистанційний формат. Наразі більш ніж 20 навчальних програм адаптовані та успішно проводяться в Укртелекомі.

Протягом першого навчального півріччя  понад 4 тисячі співробітників Укртелекому були учасниками 14 вебінарів, більше 60 онлайн-тренінгів і курсів, понад 130 тренувань і консультацій.  Також для співробітників працює корпоративний навчальний портал, який створює додаткову можливість професійного корпоративного навчання на робочому місці в офісі або вдома.        

Дистанційне навчання – це зручний, практичний та досить інтерактивний формат, який створює умови для постійного розвитку кожного співробітника у будь-яких обставинах. Така форма навчання є та залишиться важливим інструментом в арсеналі корпоративної команди тренерів.