У Маріуполі відкрили західну частину міського пірсу

У Маріуполі відкрили західну частину міського пірсу

26.08.2021
Metinvest

В рамках міської програми «Більше ніж сталь» Група Метінвест допомогла виконати реконструкцію правої сторони міського пірсу. Меткомбінат імені Ілліча забезпечив поставку необхідних будматеріалів, а фахівці ремонтного підприємства Метінвест-Промсервіс провели відновлення підстави пірсу. Це спільний проект з муніципалітетом вартістю 26,7 млн ​​грн., з яких 13,5 млн грн. профінансувала компанія.

Для відновлення підстави західної сторони пірсу ММКИ виготовив і доставив майже 34 тонни гарячо-і холоднокатаних листів. А також передав необхідні для виконання робіт - арматуру і електроди, бетон, лакофарбові матеріали, розчинники, поліетиленову плівку, цемент, кварцовий пісок та інше.

- Слідом за лівим боком пірсу, Група Метінвест допомогла місту провести реконструкцію і правого боку. Тепер пірс міського водноспортивного комплексу став цілісним, сучасним і комфортним місцем для відпочинку маріупольців всіх поколінь, - розповів генеральний директор ММКИ Тарас Шевченко.

Як і при роботах на лівій стороні пірсу, співробітники Метінвест-Промсервіс виконали демонтаж старих конструкцій і бетону. Зібрали і встановили армуючі сітки і заставні елементи обрамлення підстави пірсу, виконали бетонну стяжку. Відновили підпірну стінку з боку зони відпочинку - зварили каркас, встановили опалубку і забетонували стінку. Для виконання робіт задіяли компактну, але при цьому потужну спецтехніку підприємства - міні-кран Jekko і навантажувач Caterpillаr.

- До робіт на пірсі ми приступили в квітні. Здача об'єкту була запланована на вересень, але завдяки правильній організації та злагодженій роботі вийшло завершити роботи раніше. Таким чином ми зробили подарунок місту до Дня незалежності України, - зазначив в.о. генерального директора Метінвест-Промсервіс Андрій Жук.

Після відновлення підстави пірсу, підрядники міської ради облицювали бетонну поверхню синтетичної палубної дошкою, закріпили нове поручневе огородження з вмонтованими світильниками і розставили лавки з урнами. Створили lounge- зони і встановили санвузол з автоматичною системою доступу.

- Для Групи Метінвест важливо, щоб співробітники та їх сім'ї жили в комфортному місті. Місті з високим рівнем медицини, освіти і всебічно розвиненою інфраструктурою. І сьогодні ми стали свідками того, як завдяки спільним інвестиціям компанії та міської влади наше місто продовжує перетворюватися. Тепер у маріупольців з'явилася ще одна локація, де можна відпочити з близькими людьми або влаштувати романтичне побачення, організувати фотосесію або просто погодувати чайок, - підкреслив генеральний директор Азовсталі Енвер Цкітішвілі.

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко в свою чергу подякував Групи Метінвест за партнерську допомогу і розповів які перетворення пірсу чекають городян в наступному році.

- Ще два роки тому про таке перетворенні пірсу можна було мріяти. Але завдяки надійній підтримці Групи Метінвест, будь-які, навіть самі амбітні, проекти нам під силу. І доказ тому відкриття центрів надання адміністративних послуг, IT-хабів, ремонт дитячих садків, шкіл та лікарень, і навіть будівництво першого в Україні житлового будинку з металоконструкцій. А тут, на пірсі, в наступному році ми продовжимо благоустрій території і виконаємо реконструкцію основної будівлі водноспортивного комплексу, - сказав мер Маріуполя.

Нагадаємо, в 2020 році Група Метінвест направила 7 млн ​​грн. в реконструкцію лівої частини пірсу «Маріупольського міського водноспортивного комплексу».