З турботою про екологію: ТЕС ДТЕК відповідають міжнародним екостандартам

З турботою про екологію: ТЕС ДТЕК відповідають міжнародним екостандартам

04.07.2019
DTEK

Капітальний ремонт електрофільтрів енергоблоків, модернізація ділянки промливневой каналізації та майданчики для металобрухту, будівництво шлюзу-регулятора на водовідвідні канали - екологічні проекти, які втілили в життя на Луганській і Курахівської ТЕС тільки за останній рік. Теплові електростанції ДПЕК Східенерго - Луганська і Курахівська - відповідають всім екологічним вимогам, підтвердили міжнародні експерти німецької компанії "TUV SUD". Вони провели аудит і видали енергетикам сертифікат.

«Охорона природи - одне з пріоритетних напрямків, основа екологічної політики ДТЕК. Незалежні експерти підтвердили, що Луганська і Курахівська ТЕС працюють відповідно до міжнародним екологічним стандартом, - зазначив Борис Сафонов, директор ДТЕК Луганська ТЕС.

У минулому році компанія інвестувала 38,7 млн ​​грн в екологічні заходи Луганській і Курахівської ТЕС. За ці кошти відремонтували електрофільтри на двох блоках станцій, що сприятиме зменшенню викидів в атмосферу. Для попередження попадання зливових стоків в річку Сіверський Донець модернізували ділянку промливневой каналізації. Для більш екологічного управління водними ресурсами на Курахівській водосховище встановили шлюз-регулятор. А також реалізували ряд інших проектів, спрямованих на поліпшення екології.

Дотримання еко-стандартів - основа корпоративної політики ДТЕК. Відповідно до них працюють всі генеруючі, вуглевидобувні і енергопостачальні підприємства компанії.