ВІтаємо на медіа-порталі SCM

SCM - це міжнародний бренд, представлений в 7 країнах Європи і Північної Америки. Компанії і підприємства, що відносяться до SCM, працюють в гірничо-металургійній, енергетичній, банківській, телекомунікаційній, мас-медійній, транспортній, сільськогосподарській, страховій і інших сферах.

Тут, на сайті SCM, ми розповідаємо про основні бізнес-події, про корпоративну соціальну відповідальність та сталий розвиток, а також кар'єрні можливості в бізнесах SCM.

Бізнеси SCM

У портфель SCM входять більше 500 компаній і підприємств, на яких працюють близько 200 тисяч осіб.

Ключові бізнеси SCM:

 

Список основних активів SCM

До списка

Керівництво

Олег Попов
Олег Попов
Загальне керівництво
Маргарита Поважна
Маргарита Поважна
Фінанси
Сергій Зузак
Сергій Зузак
Інвестиції
Роман Бугайов
Роман Бугайов
Корпоративні права й управління закордонними активами
Джок Мендоза-Вілсон
Джок Мендоза-Вілсон
Відносини з інвесторами
Наталя Ємченко
Наталя Ємченко
Зв’язки з громадськістю та комунікації
Ярослав Сімонов
Ярослав Сімонов
Правове забезпечення
Марта Моонен
Марта Моонен
Управління персоналом

ТАК МИ ПРАЦЮЄМО

Наші головні цінності – це чесність і порядність. Саме вони – основа наших взаємин один з одним і відносин із партнерами. Саме на них базується наша репутація – запорука ефективного розвитку і зростання SCM.

Ми виклали на папері стандарти і принципи роботи SCM, і вийшов невеликий, але дуже важливий документ – «ТАК МИ ПРАЦЮЄМО». Цей документ визначає, як ми керуємо нашим бізнесом, як ми поводимося в простих і складних ситуаціях, що у своїй роботі ми вважаємо правильним, а що – неприйнятним.

Наші принципи повністю узгоджуються з місією, баченням і цінностями SCM. Ми розуміємо, що наш майбутній розвиток залежить від дотримання цих цінностей кожним із нас:

  • чесність і сумлінність у відносинах всередині компанії;
  • порядність у відносинах із клієнтами та діловими партнерами;
  • повага до особистості й дотримання прав людини;
  • прозорість і відкритість;
  • неприйняття хабарництва і протидія корупції;
  • сталий розвиток і соціальна відповідальність;
  • законність і верховенство права.

Принципи і цінності SCM буде взято за основу для детальніших норм і правил внутрішньокорпоративної етики наших компаній.

Всі співробітники компаній SCM повинні дотримуватися наших Принципів, а також правил кодексів етики та ділової поведінки своїх компаній.

Ми закликаємо наших підрядників, осіб та організації, які уповноважені представляти SCM у відносинах з третіми сторонами, затвердити для своєї діяльності внутрішні кодекси етики та ділової поведінки, що максимально відповідають нашим принципам.

Ми пропонуємо всім підрядникам SCM ознайомитися з принципами нашої роботи, щоб сформувати правильні очікування щодо ділової поведінки наших співробітників.

Лінія довіри SCM

Відкрити