Машинобудування

Яків Сідляренко, Генеральний директор Corum Group

«Компанія Corum пройшла великий шлях: від розрізнених підприємств, що виробляють гірничошахтне обладнання, до холдингу, здатного виконувати великі інфраструктурні проекти «під ключ» на глобальному ринку. Сьогодні наші стратегічні цілі - збереження лідерства в Україні та розвиток відносин з ключовими клієнтами на міжнародних цільових ринках».

Corum Group (раніше – «Гірничі машини») є експертом в гірничодобувному бізнесі. Діяльність компанії зосереджена на наданні високотехнологічних комплексних рішень, виробництві та сервісі обладнання в галузі видобутку, переробки і транспортування корисних копалин, а також будівництві шахт. 

Орієнтуючись на сучасні світові бізнес-моделі, Corum Group пропонує своїм клієнтам ефективні та безпечні комплексні рішення на шляху від розробки технологій до виробництва та сервісу обладнання:

До Corum Group входять 3 Дивізіони: 

а також торгові компанії в Україні, Росії, Казахстані, В'єтнамі та Польщі; складальні та ремонтні виробництва в Україні та Росії. 

Компанія проводить динамічне переоснащення виробничого комплексу, розвиває стендову базу для проведення випробувань гірничодобувного обладнання у виробничих умовах, інвестує у власну інжинірингову базу.

Дивізіони Corum Group виробляють очисне, прохідницьке, стаціонарне та електротехнічне обладнання, шахтний транспорт, обладнання для відкритих гірничих робіт, серед якого роторні екскаватори, живильники пластинчасті, конвеєри, перевантажувачі, відвалоутворювачі, стакери тощо. 

Новий напрямок бізнесу Corum Group - шахтобудування. У 2012 році компанія приступила до будівництва двох стволів вугільної шахти Nui Beo у В'єтнамі, що належить найбільшії гірничодобувнії корпорації країни - Vinacomin, а в 2013 році підписала з нею Меморандум про розширення співпраці.

Забезпечуючи якість послуг в глобальному розумінні, компанія підвищує конкурентоспроможність своїх клієнтів. Ми йдемо шляхом безперервних покращень технічних характеристик обладнання. Якість - це більше ніж зобов'язання перед замовником. Це філософія ведення бізнесу Corum Group, яка лягла в основу успішності компанії.

Техніка компанії використовується для видобутку кам'яного вугілля, залізної і нікелевої руди, калійних солей, цинку, алмазів та інших твердих корисних копалин. 

Corum Group успішно працює в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Польщі, В'єтнамі, Китаї та Індії. Крім цього, компанія постачає своє продукцію до Румунії, Грузії, Вірменії, Естонії, Македонії, Боснії і Герцеговини, Чорногорії та інших країн. 

Серед постійних клієнтів компанії понад 30 найбільших видобувних холдингів, активи яких налічують більше 400 шахт і кар'єрів, збагачувальні фабрики, металургійні та машинобудівні підприємства.

Останнє оновлення: 23.06.2015