Керівництво

Микола Нестеренко

Микола Нестеренко

Директор із розвитку нових напрямків бізнесу

«У наш час успіху може домогтися тільки той, хто завжди готовий для прийняття рішень: рішень своєчасних й сміливих, рішень, що руйнують усталені стереотипи… Ми постійно прямуємо вперед і не боїмося вийти за рамки традиційних бізнес-сфер для того, щоб знову й знову відкривати для себе нові горизонти».

Микола Нестеренко в 1998 році закінчив обліково-фінансовий факультет Донецького державного університету, а в 2007 році отримав ступінь MBA від провідної європейської бізнес-школи INSEAD (Франція).

У 1997 році пан Нестеренко почав працювати в інвестиційному бізнесі (інвестиційна компанія «Керамет Інвест») у якості брокера, потім обійняв посаду керівника департаменту торговельних операцій, а в 2000 році – Генерального директора компанії.

У СКМ Микола Нестеренко працює з 2001 року: спочатку очолював відділ фінансового контролю, у липні 2002 року був призначений Старшим менеджером, відповідальним за розробку стратегії декількох компаній СКМ. Протягом 2002-2007 років Микола займався також реструктуризацією й управлінням дочірніх закордонних компаній на Кіпрі й у Голландії.

Сьогодні Микола Нестеренко — Директор із розвитку нових напрямків бізнесу, до сфери відповідальності якого входять такі галузі, як  нерухомість, машинобудуванняй і транспорт, а також пошук нових для Групи напрямків інвестування.

Микола Нестеренко також є Головою Наглядової ради компаній ЕСТА ХОЛДИНГ (галузевий холдинг групи СКМ у сфері нерухомості), а також входить о складу наглядових рад активів, що входять до складу машинобудівного холдингу групи. Крім того, Микола Нестеренко очолює наглядові ради транспортних активів СКМ - Портінвеста і Трансінвеста, а також входить до складу НР компанії Лемтранс..

Освіта:

У 2007 році отримав ступінь МВА провідної європейської бізнес-школи INSEAD (Франція).

У 1998 році закінчив обліково-фінансовий факультет Донецького державного університету.