Так ми працюємо. Принципи і цінності групи СКМ

Наші головні цінності – це чесність і порядність. Саме вони – основа наших взаємин один з одним і відносин із партнерами. Саме на них базується наша репутація – запорука ефективного розвитку і зростання СКМ.

Ми виклали на папері стандарти і принципи роботи СКМ, і вийшов невеликий, але дуже важливий документ – «ТАК МИ ПРАЦЮЄМО». Цей документ визначає, як ми керуємо нашим бізнесом, як ми поводимося в простих і складних ситуаціях, що у своїй роботі ми вважаємо правильним, а що – неприйнятним. 

Наші принципи повністю узгоджуються з місією, баченням і цінностями Групи. Ми розуміємо, що наш майбутній розвиток залежить від дотримання цих цінностей кожним із нас:

Принципи і цінності Групи СКМ буде взято за основу для детальніших норм і правил внутрішньокорпоративної етики компаній Групи.

Всі співробітники компаній Групи СКМ повинні дотримуватися наших Принципів, а також правил кодексів етики та ділової поведінки своїх компаній.

Ми закликаємо наших підрядників, осіб та організації, які уповноважені представляти Групу у відносинах з третіми сторонами, затвердити для своєї діяльності внутрішні кодекси етики та ділової поведінки, що максимально відповідають нашим принципам.

Ми пропонуємо всім підрядникам Групи СКМ ознайомитися з принципами нашої роботи, щоб сформувати правильні очікування щодо ділової поведінки наших співробітників.

Так ми працюємо. Принципи і цінності групи СКМ

Так ми працюємо. Принципи і цінності групи СКМ